Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valószínű az én cicám is...

Kályha* kérdése:

Valószínű az én cicám is macskanáthától szenved. Nem igen tudom most anyagilag az álatdokit megengedni magamnak, ha volna a kamillán kívűl esetleg megoldás, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A csipásodásra jólbevált a *neomicin* mit emberi használatra van,de tökéletes cicáknak is(600Ft),de az orfolyásra,ill dugulásra valamit légyszi,mi olcsó vagy otthon megtalálható,tudnátok e?

2012. aug. 3. 20:35
1 2
 11/11 borcsi02 ***** válasza:

Állatorvos!Semmi otthoni szerencsétlenkedés,kuruzslás!!!!Ez így már csak súlyosbodni fog,nem lehet abban bízni,hogy 'majd elmúlik'.Egy cicának ugyanúgy szüksége van orvosra,mint bárkinek,aki beteg.Ők sem öngyógyulók-micsoda újdonság!!

Egyeztess az állatorvossal részlet ill. későbbi fizetésről.Ha nagyon akarod,meg tudod oldani.

2012. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!