Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hihetetlen hiperaktív a...

Hihetetlen hiperaktív a macskám. Rossz lever mindent pörög ész nélkül mint egy idióta. Ma behoztam a szobába h velem aludjon de rohangál mint a kemotoxos légy. Miért ilyen dinka? van valami megoldás rá vagy majd kinövi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az enyém már 2 és fél éves, de még mindig ugyanolyan, mint egy kölyökmacska... mondjuk én örülök neki, hogy ilyen idióta. Azzal tudod lenyugtatni, ha játszol vele sokat. Én pl. 11kor szoktam általában aludni menni és 10kor bármit is csináljon felébresztem/odahívom és bő egy órát játszom vele, akkor képes elaludni reggel 6ig...
2012. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fél 10-kor hoztam be. azóta pörög. játszunk. már nemmegy xD szörnyű:D
2012. máj. 12. 23:33
 3/9 SzilKa ***** válasza:
Az én macskám is ilyen volt, mostanában kezd ritkulni a rohangálós bolondériája. 5 éves. :D
2012. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
enyém még nincs egy éves sem. kiborít.:D szerintem anyuék fenn vannak annyit nevetek rajta. nagyon dilis.:D csörög zörög lever mindent a függönyt leszedi. rossz egész nap.
2012. máj. 12. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg éjszakára kinn hagyni a kertben? Ott tud annyit játszani, amennyit csak szeretne, és még titeket sem zavar az alvásban.
2012. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
buta és kimegy a kutyákhoz:s
2012. máj. 12. 23:57
 7/9 A kérdező kommentje:
ELALUDT:O remélem nem kel fel:D
2012. máj. 12. 23:59
 8/9 Ostin válasza:

Szerintem ne aggódj, már csak kb. 6-7 évet kell várnod, és rendes cicka lesz. Az enyem 8 éves korára lett kezelhető :)

Addigra az anyagi kár jelentős :D

2012. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok... nálam nincs jelentős anyagi kár... a 2 és fél év alatt egy vázát tört el, de azt is csak azért, mert ott hagytam a fürdőkád mellett és arról rugaszkodott el és így elborult... szerencsére tudja hogy a kaparófa való kaparásra, az alom meg vécézésre... egyetlen plusz kiadás miatta a sok ruha szösztelenítőre megy el, mert minden ruhám csupa macskaszőr :D
2012. máj. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!