Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos pici macskám úgy...

3 hónapos pici macskám úgy alszik, mint aki meghalt. Természetes ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor alszik, és felveszem, észre sem veszi. A múltkor is nagyon megilyedtem, mert a légzésén kívül, semmi életjelet sem adott magáról, és nem kelt fel.. A feje arra esett, amerre én mozgattam. A korához képest nagyon pici, még csak 60 dkg. Normális ez? Amikor ébren van, akkor is szereti "elengedni" magát. Ez csak lustaság? tapasztalatokat, ötleteket várok..
2009. júl. 19. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem beteg? Lázas? Vagy bármi furcsát észrevettél rajta ezen kívül? Lehet hogy csak simán lusta, nekem is volt ilyen macskám, lusta is volt pici is...előfordul:)
2009. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tipusú macsekok, ha eszik és játszik néha akkor ő ilyen.
2009. júl. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kóros jelenség, kismacskánál elég gyakori, többnyire

kinövik.

2009. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lusta cica :) az én cicámnál is volt ilyen! az én cicám játék közben kiszokott feküdni (kiskorában). Kiscicánál ez tök normális :)
2009. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ő ilyen. ha amugy jó aktív akkor nemgáz:)

de a 60 deka nagyon kevés, nekünk 9 hetes és 75:)

2009. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mi kiscicánk is egész nap alszik aztán este 8kor rájön a hülyeség:)Kifárad és alszik tovább:)Sokat eszik,sokat alszik,mint a kisgyerekek:)Teljesen normális.
2009. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!