Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hónapos kortól kezd a...

Hány hónapos kortól kezd a fiú cica jelölgetni a házba?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül úgy nagy vonalakban az ivartalanítás?
2012. aug. 4. 23:54
 1/7 anonim válasza:
7-8 hónaposan,akkor sírni is fog mikor bagzanak erős szaga lesz a vizelétének,várjátok meg a 9 hónapos kort és ivartalanítassátok ki 8000 ft orvosa válogatja,akkor nem lesz ez a kellemetlen probléma,sokkal kedvesebb lesz és nem akar elszökni sem és hízni is fog sokkal erősebb lesz.
2012. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. aug. 5. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ellent kell mondjak elsőnek. Még véletlenül se várjatok 9 hónapig. Fél éves korukban a legjobb ivartalanítani.
2012. aug. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Állatorvos nekünk a nősténynek 1 éves a Kandúrnak 9 hónaposan csinálta meg és nem lett semmi bajuk.Sőt az az egészséges ha kifejlődik és akkor műtik meg,mert ha nem ivarérett akkor baj lehet.Ezt olyan orvos mondta aki a Devecserben az iszapnál nem egy macskát meg kutyát,kezelt és nagyon sok sikerrel mondom várjátok meg a 9hónapot.Én is sokat foglalkozok állatokkal végülis mi kutyázunk,de van macsek is 2.
2012. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Ez a cicáknál is változó.. mint az embernél. Ha kandúr el kezd jelölni, akkor nagy valószínűséggel megtartja ezt a "kevdes" szokását, ha ivartalanítod is később. Tehát minél előbb-én is a 6 hónapot mondanám. Az pedig, hogy nem fejlődik ki.. már megcáfolták orvosi cikkekben. Az USA-ban és Ny-Eu-ban egyre inkább az a trend, hogy minél kisebb korban-vagyis pár hetes kortól!!! ivartalanítanak. Talán csak nem hasra ütöttek. Tehát minél előbb!!

Az ára pedig eltérő: akcióban olcsóbb, amúgy 6000-15000 között, attól függ, hol.

2012. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is kb 6 hónapos korában kezdett el jelölgetni. Mivel szobacica, én másnap már vittem is az orvoshoz ivartalanítani. Azt hiszem 6-8 ezer forintot fizettem, de itt ugye nincsenek varratok, meg semmi. Csak a szívem szakadt meg közben, borzasztó volt látni a kis kómás fejét.
2012. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még hogy nem fejlődik ki... ekkora marhaságot ne írjál már. Eddig minden állatorvos akit megismertem a fél éves korban történő ivartalanítást ajánlotta. Nem a macska nem fejlődik hanem a párzási hormonok és mindenféle betegség ami kialakulhat ivarérettségnél, az nem lesz.


Kérdező: keress meg néhány állatorvost és kérd ki a véleményüket. Rájuk hallgass inkább. :)

2012. aug. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!