Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan csináljak cica kaját...

Hogyan csináljak cica kaját otthon elmentem volna a boltba de már zárva és a cicám már nagyon éhes minden adtam neki tejet sült hús maradékot de nem eszi kérlek küldjetek recepteket? Köszi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes lenne megenné a sült húst.
2012. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kaját kap? Ha nagyon éhes lenne, megenné a sült húst. Ennél jobbat mi sem tudnánk ajánlani. Mikor nálunk ilyen volt, még a kukoricát is megették. Hagyd csak neki ott a husit, hidd el, meg fogja enni! :)
2012. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj neki nyers húst(sertésen kívül bármilyet)azt biztos megeszi.Az én cicáim odavannak a nyers húsért,de csak ritkán kapnak.
2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes akkor bármit meg fog enni. Nem fog éhenhalni csak mert épp nincs macskakaja. Hagyd ott előtte és kész. Ha kell neki majd megeszi.
2012. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Májkrém, párizsi, sonka. Ne hiszem hbogy ezeket nem enné meg.
2012. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Ne adjatok neki ilyen tanácsot.... Én vagyok az első válaszoló, de engem levélben úgy leosztott, hogy nem értek a macskákhoz, meg pancser vagyok, mert az ő macskája kihányja a húst...


Mondjuk érdekelne, hogy végül is mivel oldottad meg a kajáltatását. Májkrémet legalább eszik?

2012. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!