Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülnek ezek az...

Mennyibe kerülnek ezek az oltások a kiscicának?

Figyelt kérdés
Veszettség ellen, Fertőző bélgyulladás ellen, Féregtelenítés.
2009. júl. 20. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez doki függő!

Mi 1600-ért oltottuk be ,de egyébként nem oltottuk volna be,csak beteg lett és ezért kelett.Mert (most lehet leleszek pontozva) szerintem egy macskát nem kell oltani régen se oltották anya cicája 16 évet élt 2 éve halt meg és csak veszetség ellen volt beoltva.Mondjuk ha van kiccsi a házban vagy benti cica akkor megértem mivel sok bacit terjeszhet.

2009. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le én se szoktam beoltani de volt egy cicám és neki is minden baja volt most kapok egy szép fehér alapon szürke-csíkos cicát! És nem szeretném ha lenne bármi baja ezért akarom beoltani! Legalább a féregtelenítést meg a veszettség ellenit de jobb lenne mind a három.
2009. júl. 20. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Értem hát hívd fel az orvos vagy küldj neki e-mailt és kérdezd meg vagy menj el személyesen!Nem égő!Amikor a kutyumat oltottam be akkor is bementem megkérdezni mennyi azt mondtam, azért,hogy tudjam mennyit hozzak! :)

Szóval esetleg már most megkérdezheted.

2009. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk sorrendben: veszettség 3300,-fertőző b.gyull.4500,féregtelenítés pedig 450,.

www.ujpestvet.hu/ujpestiallatorvos.mlap.hu

2009. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg itt is kb. ennyibe kerül de elmegyek és megkérdezem személyesen!=)

2009. júl. 20. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen kérdezd meg mert nekünk akkor derült ki amikor már ott áltunk és fizetni kellett, és nagyon drága volt.
2009. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!