Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám szeme begyulladt, mit...

Cicám szeme begyulladt, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Már két napja elég piros neki, és csipásodik. Főztem neki gyógyteát, azzal kenegettem neki, de nem múlik el. Kamillám nincs itthon, de szegénynek fáj, egész nap nyávog. Mit kenjek rá neki?

Hallottam egyik barátnőmtől, hogy ha Visine szemcseppet rakok neki bele, attól jobb lesz. Ez igaz? Csepegtethetek neki bele azt?

Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ciloxan szemcsepp,Voltaren szemcsepp,illetve körömvirágteás mosás hisz a körömvirágnak gyulladáscsökkentő hatása is van.
2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyémen a kamillás-borogatás segített, és patikában kapható Framykoin kenőcsöt kentem neki rá napi 2-3x. Állatorvos szerint lehet használni emberi szemcseppet v krémet :) enyémnek több hétbe telt míg kilábalt belőle :S
2012. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod meggyógyítani,akkor vidd el állatorvoshoz!
2012. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kamilla teát tegyél egy vattapamacsra, és azzal mosogasd, hiszen a kamillának gyulladás csökkentő, és gyugtató hatása van.

Igen csepegtethetsz neki Visin szemcseppet az a mi macskáinknak is használt.

2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs visine 4. voltam
2012. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkihez ment a zöld! :)
2012. aug. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!