Kezdőoldal » Állatok » Macskák » (SÜRGŐS) Nem eszik a kiscicám,...

(SÜRGŐS) Nem eszik a kiscicám, miért? Lehet h beteg?

Figyelt kérdés

Kandúr, 5 hónapos.

Nem eszik!!! Nyávogni se hallom már olyan sűrűn, pedig 1 nap kb 100x nyávog most meg csak 2x nyávogott de azt is kb 2 msp-ig hallottam...

Ha 2-3 nap múlva se eszik akkor elvisszük állatorvoshoz!

Megtapintottam a hasát nem éreztem semmi furcsát. Szájába is bele néztem ott se volt semmi baj.

Ha simogatom akkor dóromból meg minden.

De lehet h nő a foga azt azért nem eszik vagy nem tudom.


Rendes válaszokat kérnék!

Köszi előre is a válaszokat!



2012. aug. 9. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Persze h vigyázok rá! :)

2012. aug. 9. 21:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Kinti cica akkor semmi probléma.Vadászik és jobban ízlik neki a vadhús mint a táp.Ilyenkor ez természetes.Nálunk se jár rá olyan sűrűn a tápra ilyenkor viszont látni itt ott a kertben madár tollat amit elfogyasztott.Ha nem enne akkor fogyni kezdene de ha nincs ennek jele akkor egérhusi a vacsorája.Ügyes macska.
2012. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Olyan érdekesek az ilyen ügyek. Mikor többen állatorvost ajánlanak, "varázsütésre" meggyógyul az állat. Hm....
2012. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs már semmi baja. Vegyem fel és tegyem fel youtubra h h eszik vagy h bizonyítsam be?! Én szívesen felrakom 1 napra h eszik a cica...
2012. aug. 10. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!