Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem ki az olajat a...

Hogyan szedjem ki az olajat a macskámból? XD

Figyelt kérdés

Fordult már elő valakivel, hogy a cicája leborította az olajat és tiszta olaj lett a bundája?? Mert ma reggel arra ébredtünk, hogy Gusztika alkotott és minden csupa olaj, szerencsére nem volt forró. Azóta már kétszer is megfürdettük Panzi cicasamponnal, de nem sok mindent használt. Valakinek valami ötlet??? Hétfőn visszük a dokihoz, és jó lenne addigra visszavarázsolni a szép kis bundáját.

Remélem tudtok segíteni!



2012. aug. 9. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos ami az olajat oldja az valószínűleg a macskának is árt próbáljátok meg törülközővel vagy valami ronggyal (szárazzal) kiszedni a szöréból
2012. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm macskája a fáradt olajba esett bele. Jutott a tüdejébe is így elpusztult. Kutya-macska kozmetikus ki tudja belőle szedni, de azt nem tudom hogy ők mivel dolgoznak. Ki tudod fésülni? Hátha ha megszárad leporlik róla?
2012. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, mindennap fésülöm, kefélem, most meg főleg, hajszárítóval meg is szárítottam fürdés után, szóval még azt se lehet mondani, hogy nyirkos lenne. Sajna ő is csak nyalogatja magát, és szerintem nem tesz jót neki:/
2012. aug. 9. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen volt egy macskánk (vagyis én még anyám hasába voltam:D) és a tetőn mászkált amikor beleesett a gázolajba, fogalmam sincs hogy tisztították meg.
2012. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd lenyalja magáról. a mi macskánk is lenyalta amikor félig tiszta olaj lett
2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyÉém is felborította az étolajat as zekrényben, és belefetrengett. Megfürdettem cicasamponal, ami rajta maradt, azt ő lemosta magáról.
2012. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a törpe nyuszim esett az olajba azóta lett valami megoldás??
2018. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!