Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szomorú, mit csináljak?

Nagyon szomorú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja ellopták a kiscicánkat a kertünkből kb. 1 percre hagytam magára őt és az anya cicát, mire visszaértem nem volt sehol. Azóta az anya nagyon szomorú csak nyávog,sír és folyamatosan velem van..ha lépek 1-et ő is lép szorosan mellettem és csak dörgölőzik. (eddig bárhogy hívogattam nem jött oda) Ki fogja heverni?
2012. aug. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánknak mikor elpusztult a kölyke, az első pár napban ő is így viselkedett. Aztán lassan kiheverte. Egy-két hét után már úgy viselkedett, mint régen.

Szerintem a te cicád is ki fogja heverni, pár hét múlva már nem lesz vele semmi gond.

Sajnálom, hogy ellopták a cicát :( Elképesztő, milyen emberek vannak, már kismacskákat is simán elemelnek... Pedig sokan ingyen adnak is kiscicát, nem hiszem, hogy ne találnának...

2012. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kiheveri. Mekkora volt a kicsi? Ha még van teje esetleg árva cicákat befogadhattok, ha gondolod. Sajnálom a picit. :( Ha nagyon rosszul van, vehetsz neki vitaminos tablettát, van olyan fajta ami boldogítja a cicát. :) Régi barátnőm vett ilyet.
2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hamar túlteszi rajta magát az anyamacska.Elkeseríteni nem akarlak de valószínű nem ellopták hanem egy ölyv,kánya vagy hasonló ragadozó madár lecsapott rá.Az évnek ebben a szakaszában ez igen jellemző.
2012. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!