Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből tudom hogy a macskám...

Debby99 kérdése:

Miből tudom hogy a macskám vemhes?

Figyelt kérdés
Ez a macska amolyan törpecica (maradt), nem nőtt meg! :) De nagyon aranyos, és a doki szerint csak genetika. De az igazság hogy már nyár vége van, és ilyenkor is szokásuk elleni a macskáknak. Ráadásul picit gömbölyödik (sajnos nem tudom hogy mennyit kapott enni, mert nem voltam otthon), és folyton pukizik.. :D De tényleg, nagyon féltem mert lehet hogy nem elég nagy ahhoz hogy hogy megelljen. Sőt az is lehet, hogy nem is vemhes... Igazábol nem tudom. Lécci segítsetek, mert még nem ellett macskám, nálatok mi a szokása ilyenkor??

2012. aug. 11. 19:50
 1/6 anonim válasza:
Hát a doki csak tudja xd nekem nincs macskám de mát láttam vemhes macskát xd :) úgy a hátsó feléről kezd gömbölyödni a hasuk szerintem nem vemhes ha meg mégis akk örüljél hogy lessz kismacska
2012. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk is van egy ilyen cicánk nem rég ellet 3 cicát. Mi onnan állapítjuk meg a macskáról,hogy vemhes,hogy egy ideje nagy a pocakja és barátságosabb természetű lesz.
2012. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel kis termetű, lehet, hogy nem fog életképes utódokat szülni, magyarul vagy halva születnek vagy később pár hetesen halnak meg.

De az is lehet, hogy elvetél, amibe bele is pusztulhat vagy magába a szülésbe pusztul bele.

Nekem is volt kis termetű lány macskám, amikor elvittem orvoshoz, akkor derült ki, hogy egy óriási ciszta van benne, kivették a méhével együtt, így ivartalanítva lett. Most, hogy nincs benne a ciszta szépen megnőtt, mint más normális macska, nyomta a gyomrát is azért nem hízott. A tied is lehet, hogy azért szellent.

2012. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és az orvos mondta, hogy valószínűleg belehalt volna a szülésbe.
2012. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nézd meg reggel amikor még nem evett :)

amúgy tegyél fel képet és megmondom

2012. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki mintha a hátsó része beszippantott volna egy labdát akkor az az. Amúgy meg szimplán kövér :D
2012. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!