Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami komolyabb baja?

Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés

Ma megtámadta a kutyám(keverék, 1 éves) a kiscicát(7-8hetes).


Eddig nagyon jóban voltak. Együtt aludtak, együtt ettek. A kutya mindentől védte, de most nem tudjuk miért, de rátámadt. A nyakánál megharabta és mint egy rongyot teljes erőből rázta.


Rászóltam, hirtelen elengedte, a kiscica arrébb kúszott. Dőlöngélt, mint aki szédül. Meredten nézett maga elé. Megmozdulni alig bírt. Most kicsit jobban mozog, pihen, fekszik. Egy hangot sem ad ki magából. Nagy rémület van az arcán.


Hívtam 4 dokit, de mind a négy azt mondta,hogy sajnálja, de nem ér rá vagy már túl késő van...


Szerintem csak sokkot kapott, de anyám elég pesszimista...


2012. aug. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján sokkot kaphatott. Figyeld, hogyha megnyugodott, eszik e, játszik e.
2012. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak alszik. Elé tettem tejet, de nem kellett neki.
2012. aug. 11. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nagyon megijedt, de ha nincs seb meg ha megtapogatod a torkát és mindent a "helyén " érzel akkor nem hiszem hogy valami baja lenne. Holnap mindenféleképpen vigyétek el a dokihoz. :)
2012. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végigtapiztam az egész cicát. Nincs semmi eltörve vagy elcsúszva. Seb nincs rajta, és nem is látszott,hogy fájna neki valahol, amikor nyomogattam.
2012. aug. 11. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A rázástól kaphatott agyrázkódást is. Ha legkésőbb reggelig nem tér magához, feltétlenül mutassátok meg orvosnak.
2012. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!