Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Villámgyors bolhák?

Villámgyors bolhák?

Figyelt kérdés

szóval

van 2 kiscicánt kb 2 hete bolhásak lettek

mivel nem vettük rögtön észre ezért még voltak bent eleget bolhásan aztán vettem nekik spot on cseppett ki is írtotta mind a kettőből viszont a szobám ahol sokat voltak még minding tele van bolhával

az a fura h csak a szobám és csak az ágyamban csípnek de ott villámgyorsan

lefekszem 10 perc múlva van rajtam 10 új csípés

gondoltam rá h valami pók vagy valami de a csípések a bolhacsípésre vallanak illetve az ágy szélénél kaptam már el 2 bolhát

mivel tudnám őket leggyorsabban kiírtani?

Neostomosanal ha felmosom a szobám a butorokat mindet az elég?


2012. aug. 12. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Moss fel mindent Neostomosannal, fújkáld be a bútorokat is. Aztán vegyél ProtectB, vagy Chemotox rovarirtó port és szórd be vele a szobádat, a szőnyegeket, a padlót. Ezt 3 napig ne porszívózd össze. Kellemetlen lesz a porban járkálni, de a Neostomosan nagyon rövid ideig hatásos csak. Ismételd 2 hetente, legalább 3-szor. Ez ugye 6 hét időtartam. Sajnos nagyon szívósak ezek a dögök és ha már elszaporodtak, nagyon nehéz a kiirtásuk.
2012. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!