Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3,5 hete befogadtunk az...

3,5 hete befogadtunk az utcáról egy soványka félős cicust. Mit gondoltok, mennyi idő múlva engedjem első útjára a kertben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elég félőske szegény. A mai napig nem oldódott fel rendesen. Ha hívom nem igazán jön ide csak ha kajáról van szó. Kertes házban lakunk így mindenképpen azt szeretném hogyha benti-kinti cica lenne mint a másik macskám. Viszont egyelőre nem igazán merem kiengedni, mert félek, hogy nem jönne vissza. Mit gondoltok mennyi idő múlva engedhetem ki? Mozgástere bőven van bent, mert nagy házban lakunk és midnenhová szabad bejárása van.

2012. aug. 12. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a cicus a doki elmondása szerint olyan 3-4 hónapos most.
2012. aug. 12. 13:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor engedd el, ha úgy érzed, hogy nem szökne el. Addig legfeljebb úgy, hogy ott vagy vele, és el tudod kapni.
2012. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

Még ne.. A félős, szocializálatlan cicáknak hossú időre van szükségük..(nekem is van egy befogadott ilyen). Máig nagyon félős-mindentől,még tőlem is megijed néha. Szerintem kell neki még pár HÓNAP, mert kóbor macskaként mást tanult, más rögzült sajna. A nevét sokszor mondd, és ha már majd hívásra jön, akkor szép lassan megismertetheted vele a kertet is.

Tehát várj még egy darabig.

2012. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze most még én se engedném ki semmiképpen. Ma már meglepően nagy lépést tett előre. Magától odajött 3x is hogy az ölemben aludjon és közben úgy dorombolt....:D Ilyet még nem csinált. Nagyon meglepődtem.:)
2012. aug. 13. 21:48
 5/5 Maxitabi ***** válasza:
100%
Szuper! Csak türelem!
2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!