Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz egy kismacskám, első...

Lesz egy kismacskám, első háziállatom és ha a többi cicától elhozom nem lesz egyedül?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell amíg hozzászokik az új környezethez?

2012. aug. 10. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Nem lesz egyedül ha törődsz vele. :) Persze nem kell túlzásba vinni, de még a nyári szünet alatt összebarátkozhattok. Nagyon jó a kiscicának, ha van egy rongya vagy valamilyen régi ruhája, amin érzi az anyja szagát, főleg az elválasztás utáni hetekben.
2012. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én kiscicám mintha észre se vette volna hogy elszakadt a testvéreitől. első perctől otthon érezte magát nálunk egyedül de komolyan. egyből elkezdett játszani a zsákokkal, diókat gurigatott, nem volt feszkós egyáltalán
2012. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem volt egy macskám 3 évig de sajnos májusban elpusztult.ő egyedül volt és egész jól megvolt de most látjuk, hogy milyen jó lett volna ha neki is lett volna egy vele egykorú társa

most van két egykorú kiscicánk és egészen más így

állandóan együtt játszanak és látom rajtuk, hogy nekik is jobb

nem tudsz esetleg 2 macskát elhozni?

2012. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kettőt hoznék el. Nem dupla gond, azonban tripla öröm, nézni ahogy együtt játszanak. Neked is jobb érzés, hogy nincs egyedül, ha nem érsz rá vele foglalkozni éppen, vagy nem vagy otthon.
2012. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy macskát tudok elhozni, meg egyet is engednek. Remélem, hogy hozzászokik a környezethez és jól meglesz. Kinnt a kertben lesz, nem fog elszökni?
2012. aug. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!