Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Drontal Cat az ízesített?...

Drontal Cat az ízesített? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy mennyire eszi meg a macska a Drontal Cat tablettát ha mondjuk porrá zúzva belekeverjük a kajájába. Mert a 300ft-os tablettát ha belekeverem akkor nem eszi meg sajnos. Valaki etetett-e meg már ilyet a macskájával?:)
2012. aug. 14. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A Drontal Catet nem ismerem, de más tablettákat igen, amelyekről a gyártók azt állítják, hogy a cica szívesen megeszi. Az enyémek biztos nem olvasták a gyártó tájékoztatóját, mert nem eszik meg. Nekem kell a tablettákat a szájukba tömnöm.
2012. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maxitabi ***** válasza:
A macska kiérzi.. én is úgy jártam, mint te.. Azóta 2 félét használok: paszta-amit könnyebb lenyomni a fecskendő alakú dobozából, mert csak beállítod a kilókat, elkapod a macskát és oldalról mélyre tolod a szájába; ill. van spot on féregtelenítő is (csöpögteted, mint a kullancs ellenit)-igaz, ez jóval drágább..
2012. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. "


Lassacskán le fogok szokni a válaszadásról. :(

2012. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy még inkább azonnal törlöm a regisztrációmat.
2012. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:

Én Drontalt használok. Nem töröm porrá, mert úgy nem eszik meg!

Megfogod a cicát, szájába teszed, becsukod, és masszírozod lazán a nyelőcső részt, így készteted hogy nyeljen. Csak így lehet, másképp nem, kicsit küzdelmes, de nagyon jó a Drontal!

2012. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1x már lenyomtuk a torkába. Megharapta az ujjamat is:D kész tortúra volt, ezért lenne jobb valami ízesített. Most vettük ezt a csöpögtetőset, amit a tarkójára a bőrre kell rányomni. Csak ez meg 5x annyiba kerül mint a sima tabletta(1500ft)... Viszont sokkal könnyebb megoldás és azt mondták a patikába hogy ez 1hónapig fejti ki hatását, amíg a tabletta csak addig amíg átmegy rajta.
2012. aug. 15. 08:54
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
Igen, a nyakra csepegtetős sokkal könyebb megoldás, viszont nincs neki olyan széles hatásspektruma mint a drontalnak. A legtöbb fajta férget, a drontal cat öli ki.
2012. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!