Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tetszik a macskámnak...

Miért tetszik a macskámnak annyira az, amikor tüsszentek?

Figyelt kérdés
Nyávogva iderohan hozzám, puszilgat, és hangosan dorombol. Még a másik szobából is képes átjönni, ha meghallja, hogy tüsszentettem.
2012. aug. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja a gazdi miért ad ki ilyen fura hangot magából,és miért megy a taknya-nyála össze vissza levegőben...:D
2012. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aranyos lehet :))

Talán azt hiszi, hogy hívtad, vagy csak megrémül, hogy mi lehet a baj, és gyorsan odarohan megnézni :)

2012. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első h.sz.!

Én általában zsebkendőbe szoktam tüsszenteni, de mindenki magából indul ki.

Egyébként tényleg aranyos.

2012. aug. 14. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok...,ha hirtelen tüsszentek nekem repül mindenfele,eltaláltad:D Nincs idő felkészülni:D
2012. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A miénk pont az ellenkezője :)

Ahogy trüsszent valaki mint akit seggbe rúgtak rohan ki a házból :'D

2012. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az enyém is elmenekül, sőt megsértődik, hogy miért zavartam meg a kényelmes szunyókálásban :D

2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából ez elég furcsa. Ha kajának örülne ennyire, azt jobban megérteném, de el sem tudom képzelni, hogy ebben mit talál szórakoztatónak. Még van egy olyan szokása is, hogy dobálja magát, amikor beszélek hozzá. Egyik oldaláról a másikra vetődik, már majdhogynem bukfencezik.
2012. aug. 14. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos! Minden cica más szerencsére. :D Az egyik cicám dorombol ha össze-vissza fogdossuk meg piszkáljuk, a többi meg ha felemeljük, már ugrik lefelé. Azért fut oda, mert kíváncsi, hogy mi ez a hang vagy a magas hangot (ha furin tüsszögsz) adsz ki, akkor hívásnak veszi. :)
2012. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha halkan tüsszentek, akkor ő szintén halkan visszaszól, akár többször is, minha csak azt mondaná, egészségedre! Ha hangosra sikeredik, akkor megijed.
2012. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha dobálja magát mikor beszélsz, akkor az azt jelenti, hogy odavan érted, a hangodért :)))

Biztos nagyon ragaszkodó cica, másokkal is így viselkedik a családban, vagy csak veled?

2012. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!