Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak feldagadt a...

Cl@u02 kérdése:

A macskámnak feldagadt a pofija jobb oldalt, mi lehet az oka? j

Figyelt kérdés
3 éves kandúr macska,nem látszik a pofiján seb,egy pici helyen nincs neki szőr kb 3 mm-es részen.
2012. aug. 10. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne állatorvoshoz vinni, mert mi csak találgatni tudunk :)
2012. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami belement a fogába, vagy azok közé, nagyon vigyázz, ha ki akarod venni. Macska nem hagyja, hogy a szájába nyúljál, ha megharap, tetanusz kell azonnal.
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet hogy megcsípte egy darázs!!!Holnap első legyen az állatorvos ,ha nem megy le a duzzanat!
2012. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)elviszem holnap állatorvoshoz.

Ma elég kis bágyadt volt,alig akart lépkedni ,mintha kétszer is meggondolta volna ,a vizes táljukhoz én tettem oda,nagyon sokat ivott,legalább 5 percig ott ült elötte,estére már összeszedte magát..

2012. aug. 10. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
El vitted orvoshoz??
2012. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is feldagadt a pofija, de ugyanúgy játszott, evett, ivott. Apum mondta, hogy egy darázzsal játszott, tehát biztos megcsípte valami. Már meggyógyult, de ő tényleg teljesen jó volt. A tiednek tényleg doki kellene.
2012. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet hogy megcsípte valami de az is lehet hogy gyulladásban van a foga...nálunk 2 macskának volt ilyenje...ehhez nem kell állatorvos,de ha nagyon elakarod vinni akkor vidd és akkor kiszívattatja a gennyet belőle..egyébként meg otthon pár nap alatt magától kifakad az a duzzanat és akkor lesz egy seb rajta ami olyan mint ha megharapta volna valami..azt a sebet kell befújni fertőtlenítő spray-vel
2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vittem el mert másnap nem jött haza,csak szüleim látták korán reggel és csak késő este volt újra itthon!Következő nap viszont már ki is fakadt neki és egy seb van most rajta,amit lefertőtlenítettünk,a macska engedelmes volt nyugodt és hagyta,utána hálásan bújt is.
2012. aug. 13. 21:52
 9/9 anonim válasza:
Na látod megmondtam én :)))) olvass vissza eggyel :D
2012. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!