Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Történhet-e vele valami ha a...

Történhet-e vele valami ha a kábeleket piszkálja?

Figyelt kérdés
Beszeretném hozni a kiscicámat a lakásba de féltem őt a TV alatti kábelektől.Azt nemtudom megoldani hogy kicsukjam őt onnan vagy ilyesmi,mert a mi házunk olyan hogy lenti szinten egybevan a nappali+étkező.Szóval értitek, másként nemtudom elmagyarázni:DDe a cicust meg nagyon féltem hogy belegabalyodik vagy elkezd vele játszani és megrázza az áram.Megtörténhet-e ez?Vagy hogyan tehetném macskabiztossá a házat?
2009. júl. 22. 16:23
 1/5 anonim válasza:
Nem tudok segíteni, viszont a volt tanárom macskája egyszer belepisilt a konektorba, amitől aztán kigyulladt a ház... Nem történt semmi komolyabb baj, de azért vigyázni kell az ilyenekre:D A macska is túlélte.
2009. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jesszusum.......:D
2009. júl. 22. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát valami megoldást kell csinálnod a kábelek miatt. Nekem szétrágott a macska otthon 2 fülhallgatót, pár usb kábelt meg mindent amit elért..úgyhogy mi szépen beépítettünk, eltettünk mindent, hogy ne érjék el semmit..a macskák imádnak a kábelekben játszani, de nem lesz semmi bajuk, csak zárlatot csinálnak max.:D

De ha van felügyelet a szobába nem tud kárt tenni.:)

2009. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet venni kábelkötegelőket, amik ilyen csövek és rápattintod kívülre. ez össze is fogja őket ha sok van, és nem lógnak ott;)
2009. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én cicám párszor megrágta a számítógép kábelit,nagyon rákiabáltam,leszidtam,azóta 1*próbált meg idejönni,akkor lefújtam vízzel(persze nem itt a gépnél)és azóta nem csinálja:)
2009. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!