Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Félek, hogy mi...

Mit tegyek? Félek, hogy mi lesz a cicával.

Figyelt kérdés
Tegnap átjött hozzánk egy nagy cica,patkányfogó volt a jobb mellső lábán,levettük róla,szerencsére a lába nem törött el,be tudta hajlítani,tudta mozgatni,tudott rajta járni,futni.Csináltam neki fekhelyet,adtam neki enni inni,dorombolt,felhívtam este az állatorvost,azt mondta,ezek alapján nem lehet komoly baj,csak ki kell fertőtleníteni.Evett,ivott majd aludt a cicó,reggelig itt is volt,majd amikor hűvösebb helyre akartam vinni,elfutott,gondolom haza,mert a második szomszédé a cica,nagyon félek,hogy mi lesz vele...
2012. aug. 17. 11:27
 1/5 Mysticista ***** válasza:
jófejek voltatok, hogy segítettetek. hát mást nem nagyon tudsz, mint bízni benne, hogy nem lesz baja, és megveregetheted saját vállad, hozzátettél egy kis jót ehhez a gyűlölettel teli világhoz :)
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a farkára tenném a patkányfogót az illetőnek,aki letette,sejtem,ki tette le,a cicót meg nagyon sajnálom,szerencsére nagy baja nem esett,azért áll közel a cica hozzám,mert a tavaly meghalt nőstény cicámhoz is járt "udvarolni"
2012. aug. 17. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi baja nem lesz,a macska egy szívós állat!Te meg egy jó lelkű ember vagy!
2012. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mysticista ***** válasza:
mi hétfőn fogadtunk be egy kiscicát. a belvárosban győrben kóborolt. kis tenyérnyi állat. nagyon rosszul nézett ki. elvittem orvoshoz, macskanáthás, mindkét szeme kötőhártya gyulladásos, nyirokcsomói duzzadtak, a hímvesszőjénél van egy sérülés. minden baját lekezeltettük, a hímvesszős sérülést pedig megműtetjük. már van neki kis ágya, játékai, otthona, családja...nálunk :)
2012. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ti is nagyon jófejek vagytok,ha befogadtátok a cicát,én is már vagy hatot befogadtam az elmúlt években,ő lett volna a hatedik
2012. aug. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!