Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félek. Nagy baleset a cicával,...

Félek. Nagy baleset a cicával, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a helyzet, hogy pár napja kaptunk egy kiscicát, aki már van 1-1.5hónapos. Apám kiment az ajtón, a cica utána futott és ordítottam, hogy Apa VIGYÁZZ!, hogy oda ne zárja a macskát, erre éppenhogy megfogta az ajtót, és a fejét picit odazárta. A macska szerintem sokkot kapott, elkezdtett pattogni, mint a hal a száraz avaron. Én bömböltem, mint állat, anyám hideg vízzel csinált vele valamit, bebugyolálta. Többször is elájult a macsek. Most is a másik szobába vigyáznak rá és pihen. Lélegzik, mozgatja néha a fejét, és halkan nyivákol. Nagyon sokat fog pihenni az elkövetkezendő napokban, erre teszek!

Nagyon aggódom érte, szó szerint imádkozom, hogy megélje a reggelt. Most is alszik, és nagyon félek, hogy valami baj lehet belőle.

Ha reggelre még nem lesz jól, vigyem állatorvoshoz, vagy ne? Elég sokat kell oda kocsikázni :S

Ha nem élné túl én ááá :'(

Mit lehet ilyenkor tenni??? Csak bízni és imádkozni? Vagy...? :S


2010. szept. 7. 21:09
1 2 3 4
 1/34 Norczy ***** válasza:
100%
Ha tényleg súlyos ahogy leírtad akkor állatorvoshoz kell menni vele! Muszály megkockáztatni azt az utat! Kitartás! És jobbulást a kicsinek!
2010. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Valóba, vidd el dokihoz, kitudja, milyen belső sérülései lettek.
2010. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Most azonnal vidd állatorvoshoz, van éjjeli ügyelet.
2010. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos nélkül aligha fogja megérni a reggelt.
2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én nem várnám meg a reggelt, azonnal állatorvoshoz vinném.

Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál!

2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Akármennyire is többlet stressz a cicának,lehet jobban járnátok ha találnátok még ma egy szakit aki tud segíteni. Addig is a vizes ruhás borogatás jónak tűnik csak nehogy megfázzon emiatt. Nem tudnék jobbat én sem ilyen helyzetben. Jobbulást a drágának!
2010. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos ki is megy szerintem. Azért gondolom, mert a lovakat se mindig tudják elvinni dokihoz(elléskor) egyszerűbb ha Ő megy a istállóba. Szerintem a cicushoz is kimegy ha mondod, hogy nem éri meg az odautat.
2010. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a doki a legjobb megoldás! Szurkolok a picinek! :( :)
2010. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből hívnék egy állatorvost, nem szeretném, hogy este szenvedjen egyedül a kiscica, s lehet, h meg sem éli a reggelt (bár nem vagyok orvos, csak gondolom, hogy a pici kis testét könnyű megsérteni). Szerintem hívjatok egy dokit.
2010. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
34%

Egy macska többet kibír,mint mi itt együttvéve.


Egyszer az egyiket elgázolta egy autó,leszakadt gyomorral élt még hónapokig.Húzta a földön.Egy másik beleugrott a padláson a kaszába,leszakadt az egyik lába,alig tartotta valami.A többi macska addig hordta neki a kaját,amíg meg nem gyógyult.


Bár ez még nem igazán macska,csak cica.Gyerek.De szerintem reggelre semmi baja sem lesz.

2010. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!