Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet egy gyermekként...

Hogy lehet egy gyermekként szeretett állat eltűnését elviselni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja elveszett 11 éves cicám. A gyermekemként, mindenemként szeretem, szinte szerelemmel. Átkarolt, ha bajom volt, szólongatott, beszélgett velem. Nincs gyerekem, ő a mindenem. Hogy lehet ezt elviselni? És meddig keressem? Hogy gyászolhatnám meg, ha el sem temethettem? Mi van, ha megkínozták? Hogy lehet így tovább élni? Segítsetek!!!! :-((((

#gyász #továbblépés #cica #elveszett állat #állatkínzók
2012. aug. 17. 12:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Ne gondolj egyből a legrosszabbra. Nem kínozta meg senki!!! Kandúr cica? Csak azért kérdem, mert a mi kandúr cicánk 2 hónapra tűnt el pár éve, ugyan így nyáron. Ment csajozni, a cicák ilyenkor nagy csavargók. Aztán 2 hónap múlva, mintha mi sem történt volna, hazajött... Ne add fel a reményt. Kérdezgeted a környéken lakókat, hogy látták e? Ha gondolod, plakátot is rakhatsz ki róla, hogy elveszett. Nem olyan biztos az, hogy elpusztult, ne temesd egyből!
2012. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm. Már 1 éves kora óta ivartalanítva van, nem csajozni jár, de tény, hogy 10 napokra eltűnt már. De ez most már majdnem 2 hónap és abban az iszonyú hőségben menekült el szegény. :-((((

Mégegyszer köszönöm a lelkesítést!!!

2012. aug. 17. 12:23
 3/48 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, visszajöhet még. De 11 éves, úgyhogy jobb ha felkészülsz arra, hogy a macskák nem élnek örökké. Előbb-utóbb el fog menni. :(
2012. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Képzeld azt hogy valaki elvitte és gondozza, éppen egy nagy ház ablakpárkányán üldögél, nézelődik.

Amikor eltűnt a cicám én is ezt képzeltem , sőt még most is ha néha rá gondolok, hogy egy óriási házban , fekszik az ablakpárkányon, nézelődik

2012. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
és valamennyi esély van is hogy valóban így van :):)
2012. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

4/5 és 5/5 Köszönöm! :-) Megpróbálom így elképzelni, talán így túl lehet élni.

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, egy kis gyógyír a sebemre....

2012. aug. 21. 08:03
 7/48 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Remélem, megtalálod... Én tegnap vesztettem el a kiscicámat, sajnos örökre... elütötték, tudom, milyen érzés. Már akkor is sírtam, mikor eltűnt egy napra, most pedig örökre.
2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Lilla, nagyon sajnálom!! :-((

Freddie még nem jött haza.. Nem tudom elengedni.. :'(

2012. aug. 22. 07:27
 9/48 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy még előkerül. Volt rajta esetleg nyakörv?

Egyébként nagyon sajnálom! Tapasztalatból tudom nincs ennél rosszabb, nem tudod hol van, mi van vele, él-e még és hasonlók..amikor eltűnt az én cicám, akkor minden este a környéken nagy sétákat tettünk és kiabáltuk a nevét(mert hallgatott a nevére). Aztán hírdetéseket tettünk ki a környéken ilyen oszlopokra vagy kisebb boltokba(ha megengedték). A címe valami olyasmi lehetett, hogy Eltűnt!Keressük! De sajnos semmi, és az én helyzetem rosszabb is volt, mert a környékünkön hallottam több cicástól, hogy eltűnt a macskája (pont akkor amikor az enyém) és kb. akkor vagy 20 macska eltűnt, és sokan azt mondták, hogy állítólag bundát akarnak csinálni belőlük, és ezért fogták be őket..:-( aztán ez volt aznap talán fókuszban vagy valamelyik ilyen híradó félében. Azóta iszonyatosan hiányzik! Viszont remélem hogy örökbefogadta egy kedves család és jó dolga van. :-) A te cicádnak meg reméljük a legjobbakat, gondolj jó dolgokra vele kapcsolatban, hogy hazakerül és ne a rosszakra, mert ha rossz dolgokra gondolsz akkor azt is vonzod be. Egyébként mennyire ismerte ott a környéket?

2012. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Igen, nyakörve is volt, meg chip is a hátában... Plakát meg hirdetés meg minden, de semmi, csak téves riasztások. Én is attól félek, hogy ilyen állatkínzók kapták el, gyönyörű bundája van, és az utcából nálunk is eltűnt még egy macska...

Ismerte a környéket, mert sokat csavargott éjszakánként. Mindig frászt kaptam ettől, hát pont ezért...

2012. aug. 23. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!