Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lehet macska...

Szerintetek lehet macska reflekszed? Vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Mondjuk megkarmol egy macska vagy beléd harap é

át tudsz változni vagy hülye vgagyok nem változni hanem olyan macska reflekszeid macska képességeid vagy ilyesmi. van olyan? Lehet hülyét kérdeztem de imádom a macskákat



2012. aug. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,de szeretem lebbölni a WC-papírt és hasonló dolgokat.
2012. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak macska képességeim, mert én is tudok harapni, és 2cm-es saját körmöm van amivel azért jókat karmolni is tudok. A nyávogásról nem is beszélve, meg a kéz nélkül tálból evés is jól megy.
2012. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek (bár az sem ártana, ha valaki felébresztene, mert álomvilágban élsz), de esetleg veszettséget, pestist, toxoplazmózist vagy tetanuszt kaphatsz, nem pedig szuper-macskaképességeket.

A macska egész teste egy jól összehangolt rendszer, amiben minden alkalmazkodott egymáshoz. Az evolúció során ők ilyenné fejlődtek, kialakultak a hatékony vadászathoz és önvédelemhez szükséges reflexeik, hallásuk, szaglásuk stb.

Magyarán több száz/ezer év alatt váltak ilyenné, tehát nincs bennük egyetlen gén vagy bármi más, amit ha kiemelnénk és átültetnénk beléd, akkor megkapnád a képességeit.


Ha jó reflexeket akarsz, akkor ajánlom a kézilabdát vagy valami hasonló sportot, esetleg valami harcművészetet.

Ja és persze az olvasást és gondolkodást, mert valóban butácska kérdést tettél fel. Merem remélni, hogy csak azért mert még nagyon fiatal vagy.

2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
A nők lényegében cicák...,karmolnak harapnak és sokat nyávognak mindenért:)Nem kell sehova átváltozni!:)
2012. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19:48 Nem minden nő ilyen, ellentétben egyes pasikkal, akik viszont igen...
2012. aug. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ellentétben egyes pasikkal, akik viszont igen..."


Pasikkal????Azok akkor nem pasik!!Én is pasiból vagyok,de egy macska tulajdonság sem illik rám,kikérem magamnak!!:D Igazad van nem minden nő,de a többsége igen:)

2012. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na hát ez az, hogy én nő vagyok de rám sem illik és én is kikérem magamnak! :D

Amúgy vannak ilyen pasik, "cicapasik"... :D na de mindegy.

2012. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!