Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon cicánk van, héha...

Maine Coon cicánk van, héha egyik napról másikra sebes lesz a nyaka, gennyedzik is, most van egy gyereke, fél maine coon csak, kb.3. hónapos lehet és ma előjött neki is, tegnap még semmi baja nem volt, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bolhaírtó kb. 2 hete lett cseppentve, szóval nem amiatt van.

2012. aug. 17. 10:50
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Main coon macska törzskönyves ivartalanítási kötelezettséggel!


Vagy nem ivartalanítattad, vagy nem fajtatiszta Main Coon!

Mivel szaporítótól vásároltad, így 100 féle betegség lehet az oka! El kell vinni állatorvoshoz!

2012. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak megmutattad? Szerinted így látatlanban mit tudunk mondani? (És nem "gyereke", hanem kölyke van)
2012. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

még nem akartuk ivartalanítani, hátha szaporítanánk (ismerősnek van fiúja), illetve a kismacska sem jött rosszul, nagyon aranyos. :)


állatorvos lesz, csak gondoltam, hátha tud valaki valamit, nem csak úgy beszél a levegőbe mint ahogy történt is, de evvan. :)

2012. aug. 18. 00:58
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Undorító szaporító vagy!!!!!!!!!!!

Pfuuuujjj!

2012. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"állatorvos lesz, csak gondoltam, hátha tud valaki valamit, nem csak úgy beszél a levegőbe mint ahogy történt is, de evvan. :)" Nos, felteszek én is Neked egy kérdést: tegnapelőtt az egyik cicám nem keltett hajnalban, hogy éhes. Már az is meglepő volt. Napközben sem evett, csak gubbasztott vagy feküdt teljesen összetekeredve. Inni is fecskendőből adtam neki. Szerinted mi baja lehetett? (én már tudom) Ha megmondod, utalom az állatorvosi vizitdíjat. Ha nem, ne bunkóskodj válaszolókkal.
2012. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyan buta vagy. én konkrét tünetet írtam le, amit egyvalami válthat csak ki, te meg egy álltalános valamit. és ha valaki már találkozott ezzel, akkor tudja mi a válasz.
2012. aug. 19. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok: hogy ki a buta, nem vitatéma, nyilván Te, aki azt hiszi, fél mondatból meg tudja állapítani a GYK. közönsége, mi baja a macskádnak. Remélem, rólad is itt fognak kérdezősködni, mikor beteg leszel.
2012. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bamboochatheone ***** válasza:
29%
Miért kell lenézni azt aki szeretne kiscicákat a kedvencétől? Arra persze senki sem gondol hogy családtagoknak szeretné vagy talán eladni némileges pénzösszegért olyannak akinek csak az számít hogy cica és nem kötekedik mint egy rossz netes troll...
2012. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves "5. vagyok" látom nem érted amit írtam, ez így meddő vita, intellektuálisan megszólíthatatlan vagy.
2012. aug. 20. 00:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A macskán már nem segít, mert ősrégi kérdés, de kérdező, rettenetesen sötét vagy. Egyáltalán nem csak egy dolog válthatja ki, de ha te ennyire tudod, hogy csak egy dolog válthatja ki, akkor hogy lehet, hogy azt nem tudod mi?
2016. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!