Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ( hetes kismacskám bolhás....

( hetes kismacskám bolhás. Milyen szert szabad alkalmazni egy ilyen kis állatra? Tudnátok ajánlani valamit!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, 8 hetes
2012. aug. 18. 15:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyakörv emlékeim szerint már használható 8 hetesnél. Rá van írva, biztosra nem merném mondani, rég volt már macskám.
2012. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyakörv semmire se jó!

Bolhairtó sampon! 8 hetesen már lehet fürdetni vele!

2012. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyakörv nekünk sem hatott, de azt sajnos nem tudom, hogy ennyi idősen lehet-e már bolhairtót fújni rá. Ha sokszor fürdeted korpás lesz a bundája.

Nézz utána, hívd fel az állatorvost, és ha azt mondja mehet a bolhairtó, akkor hajrá. Nekünk a Frontline vált be.

2012. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bolhanyakörv nem túl jó.Én állateledel-boltban vettem bolhairtó spray-t,amit lehetett használni kiscicákra is.Hetente kell befújni vele a cicát,és tényleg hatásos.
2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
9 hetes kortól lehet rá tenni Advocate cseppet, ami 1 hónapig véd a bolhák ellen. A tarkójára kell cseppenteni a bőrére az egészet, ami aztán felszívódik, beleivódik a szervezetébe és a bolhák elpusztulnak tőle, sőt a környezetében szétszórt bolhák is. Utána 1 hónapig nem megy bele bolha az tuti. Ára kb. 2000 Ft, de nagyon megéri kinti-benti macseknál egyaránt. Amíg nem érte el a pici a 9 hetes kort, én mindig átfésülgettem alvás közben, kézzel kiszedegettem belőle, és vízbe dobáltam őket, mert abban megfulladnak. A petéket szintén lehúzogattam a szőréről. Ha jó alapos vagy és legalább napi egyszer ezt megcsinálod, utána így is eltűnnek a bolhák, csak ugye van ami visszaugrál a szőrére, szóval a cseppet ajánlom mindenképp.
2012. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2012. aug. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!