Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskám elkapta a hörcsögöm...

Kismacskám elkapta a hörcsögömet. Eltudta tőle venni, de a höri elfutott a szekrény alá. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főként arra lennék kíváncsi,hogy milyen komolyabb baja lehet a hörinek? Látszólag ahogy futott időben felébredtem és 'megmentettem',mert úgy tűnik nem sérült meg,persze ez nem biztos mivel csak messziről láttam. Előre is köszi!
2012. aug. 8. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki bírod venni? Ha te nem látod,hogy mi a baja mi honnan tudjuk? Reméljük az ijedtségen kívül semmi baja,ha eltudott futni.Max egy kis fog nyom a hátán.
2012. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivenni,mert ott a szekrénysor alatt konkrétan nem látom,hogy hol csak azt láttam mikor befutott. Nem úgy gondoltam,csak,hogy milyen bajai lehetnek ebben az esetben,aki volt már ilyen helyzetben csak tudja.Remélem tényleg nem lesz baja,köszi a választ!
2012. aug. 8. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan semmi baja nem lett. Az egeret sem ölik meg rögtön, először játszanak vele, vagyis úgy fogja meg, hogy életben maradjon. Én lejárok sétálni a cicámmal, többször fogott gyíkot, de olyan finoman harapott rá, hogy élve marad. Egy darabig cipeli aztán elengedi. Szedett már ki az egérlyukból egeret is, azt is csak hurcolta egy darabig, aztán letette, az meg elrohant ész nélkül :)
2012. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csalogasd ki a hörcsögöt kajával, egy idő után előjön és megnézheted mi baja lett.
2012. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére megtudtam fogni,tettem ki neki magvakat és igaz kicsit későn,3 óra múlva,de oda ment:D Kedves második válaszoló,igazad van,mert semmi baja nincs hála istennek! Csak játszott vele,szerencsére időben felriadtam rá.
2012. aug. 9. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:
a macska harapás káros, szóval lehet baja ha megharapta. De mivel kiscicáról van szó ezért talán akkora kárt nem tett benne.
2012. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,sajnos igazad lett. Ma reggelre elpusztult,pedig úgy tűnt semmi baja,kerekezett,evett rendesen. :(
2012. aug. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!