Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicához fiút vagy lányt?

Fiú cicához fiút vagy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos cicám! Társat szeretnék mellé melyik lenne jobb fiú vagy lány? ( Ivartalanítva lesznek mindenképp!!!!)

2012. aug. 18. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Tudom, van ez a tévhit, hogy nem fognak fejlődni, de ez nem igaz.

Van egy lány macskám, fél éves koráig, "minimacska" volt, elkezdett tüzelni, akkor elvittem ivartalaníttatni. Utána nagyon gyorsan megnőtt, nem meghízott, hanem rendesen megnőtt, feje, csontjai, mindene. Egy rendes nagy felnőtt macska lett.

2012. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És természetesen a fiú macskáim is nőttek utána, rendesen kifejlődtek, ahogyan kell.
2012. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség... ugyan úgy fejlődik tovább sőt még talán gyorsabban is...

és nem érdemes megvárni az 1 éves kort mer addigra egy nőstény már rég vemhes lehet... fél éves korában a legjobb mert pont akkor lesznek ivarérettek

2012. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányt! Úgy is ivartalanítva lesz, így neki már "van" otthona... a lányokat nem igazán viszik haza mert szülnek (ahogy előttem már említették)
2012. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezt állatorvos mondta, hogy nem fejlődnek rendesen tovább. ://
2012. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!