Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több macskások, mennyi cicához...

Több macskások, mennyi cicához mennyi alomládát használtok?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják minimum annyi alom kell, mint cica, ez igaz? Mi történik, ha pl két cicának egy alma van?
2011. aug. 1. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy van, annyi hogy így többször kell cserélni, bár vagy egyet többször, vagy 2t ritkábban de akkor kettő darabot szóval :D
2011. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valójában a legjobb ha mindig egyel több almos tálca van mint ahány macska. 1 cicának 2 almos tálca 2 nek 3...és így tovább
2011. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk két cica egy (az átlagnál picivel tágasabb) almot használ, amikor kell, cseréljük. Kettő felesleges lenne a mi esetünkben.
2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) VÁrok még válaszokat!
2011. aug. 1. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy van, 2 macskának. Viszonylag nagy, szerintem elég nekik.
2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.több cica is járhat egy alomban ha az rendesen cserélve és tisztán van tartva.
2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"valójában a legjobb ha mindig egyel több almos tálca van mint ahány macska. 1 cicának 2 almos tálca 2 nek 3...és így tovább"


Ez egy baromság, amerikában nagy divat (hol máshol...)

Nálunk kettő van, és 1 jó nagy almostálcájuk van. Volt kettő is régebben, akkor is ugyanúgy mindketten használták mindkét tálcát, csak az egyikbe a kicsi, a másikba meg a nagy dolgukat végezték. Jó móka. Ha 5 lenne, akkor mind az 5öt közösen használnák...

Persze itt egy alomból való testvérekről van szó, akik együtt nőttek fel (tehát kis koruktól kezdve együtt vannak). Felnőtt macskáknál, friss összeszoktatásnál én is kettőt javasolnék mert ott már sanszos hogy a domináns nem fogja hagyni hogy a másik használja az almot, vagy ha látszólag hagyja is, a másik macska szimplán nem meri.

2011. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát utolsó fején találtad a szöget :D Nálunk ez van/volt. Egy hete van itt a kicsi, és a nagy nem akarta engedni h használja így vettünk aznap még gyorsan egy új almot, de mostmár mindenki használja mindegyiket, viszont nálunk még az sincs h ez a pisis, ez a kakis. Szerintem ha a nyitottból elhasználódik az alom, akkor azt kivonom a forgalomból, mert így is az a helyzet h a fürdőszobában lépni sem lehet az almosládáktól. Csak kíváncsi voltam, h működhet-e egy alomládával a dolog, most h már nem ölik egymást.
2011. aug. 2. 00:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is egy alom, két cicának; és biztosíthatlak, hogy ezek közül az egyik a világ egyik legkényesebb cicája, ha nem tetszik neki az alom állapota, szó nélkül mellé kakil és utána hangosan kaparássza fél óráig a padlót, vagy keres egy arra alkalmatos rongydarabot (pl kádkillépő szőnyeg) és gondosan betakargatja az alkotását.


Szóval nem egy könnyű eset, mégse volt soha baja azzal, hogy más is használja a wc-jét.

2011. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olyat már az enyém is csinált, h mellékakilt, aztán lopott egy zoknit a teregetőről és betakargatta vele :D

A zoknit kidobtam XD

2011. aug. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!