Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettem a két hónapos macskámna...

Vettem a két hónapos macskámnak egy bolhairtó nyakörvet, és a kisállat-kereskedő azt mondta, hogy kismacskákra nem szabad feltenni és ez miért van így? Miért nem szabad 6hónapos kortól feltenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert allergizál. De remélem nem 300Ft-os nyakörvet vettél mert az nem fog használni.
2009. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony, én 2400-ért veszem darabját a két cicámnak és nem azért, mert k_rvára van rá pénzem, hanem mert az ér valamit...::P
2009. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy átlagos nyakörv általában 4 kilós macskára van tervezve, annyi hatóanyag van benne. Egy kiscicának ez sok és amellett, hogy allergizálhat, még mérgező is lehet a kiscicára nézve...
2009. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tényleg nem szabad ilyen fiatal kiscicára bolhairtó nyakörvet tenni, én egyszer egy kiscicám szőrét lekezeltem bolhairtó szerrel (pedig már nem volt ennyire fiatal) és szegény cica olyan lett tőle, mint aki begolyózott. Hál'istennek túlélte, mert nagyon sajnáltam volna, ha nem, de azóta megtanultam, hogy kiscicákat nem szabad bolhairtó szerrel kezelni, vagy nyakörvet tenni rájuk.
2009. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a állatorvos azt mondta, azért ne rakjak még ilyen kis macskára bolhairtó nyakörvet, mert nagyon könnyen allergiás lehet rá, kisebesedhet a nyaka, ilyesmi.
2009. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Fürdesd meg a cicát! A miénk is 2 hós, még kicsi, nem olyan nehéz, mi megfürdettük, rengeteg bolhát szedtünk ki belőle könnyen. Szemöldök-csipesszel, körömmel. Ráadásül most meleg is van, semmi baja sem lesz. Fogj be egy rosszabb törölközőt a cicának.
2009. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!