Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállat való egy 9...

Milyen kisállat való egy 9 éves fiúnak? Egy hörcsögöt tudna megfelelően gondozni, vagy inkább egy teknős lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy megunná a teknőst mert 10-15 évig is elél! hörcsög jó lenne neki csak gyakran kell takarítani meg a kaja sem mindig olcsó!(tapasztalat:)
2011. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutya lenne a legeslegjobb számára.

De ha már a hörcsögre és a teknősre kérdeztél rá,szerintem egy hörcsögöt (kis segítséggel) tudna gondozni,és az ideálisabb lenne számára mint a teknős.

2011. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kutya..
2011. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő is, meg én is kutyát szeretnénk, de sajnos azt nem lehet tartani az albérletben, ahol lakunk. Ezért kiegyeztünk egy kisállatban.
2011. okt. 19. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

nálunk kikönyörögte a hörcsögöt,9 éves a lányom,pár napig volt érdekes.

én takaritom stb.

2011. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálank a vásárcsarnokban van egy tök jó állatbolt, lehet kimérve hörcsögkaját kapni, 200 forint egy kiló. Van szotyi zacskóban, sózatlan, pörköletlen, 150 forint. Ez hetekig elég neki. Egy zacskó forgács alomnak 250 forint, a mi hörcsögünk alig koszol valamit, ez is sokáig elég. Nem egy drága állat. Nem csak a nagyáruházakban kapható dobozos eledel van, ami 20 deka 700 forint. Fogkoptatója is van, az is 300 forint volt. Lehet neki házikót venni, hogy el tudjon bújni, meg kereket, hogy futhasson, ezek sem horribilis összegbe kerülnek.
2011. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami rágcsáló..

Teknőst halat ne vegyél neki mert azok túl komplikált állatok. Esetleg még madarat. De én valami rákcsálót ajánlanék. Tengerimalac hörcsög egér ilyesmi. Azokat ha megunja nem nagy gond gondozni. Márpedig megunja 2-3 hét alatt úgyis. A kiskutya kismacska meg azért nem jó mert elcsigázza véletlen a nagy nyomkodásba akkor azt mindenki nagyon sajnálni fogja majd.. Úgy hogy kizárásos alapon én ezt ajánlom.

2011. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

törpenyuszi :)

viszonylag könnyű takarítani , a bogyói nem büdik , nagyon aranyos állatka , lehet simogatni , játszani vele és (ha bent van tartva) max a futkározással zavarhatja a családod este , ugyanis nem ad ki hangot .

2011. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!