Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Négy napja eltűnt a macskám,...

Négy napja eltűnt a macskám, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
A kandúr macskámat négy napja nem láttunk, megkérdeztük a szomszédokat, de nem látta senki. Máskor is ment már el, de akkor csak egy napra. Kezdek aggódni, hogy egyáltalán hazajön-e még. :(

2012. aug. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy lány macskák után mászkálhat (miénk is ment el 5 napra). Vagy ha öreg lehet elment meghalni:(.
2012. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, sok minden történhetett vele. Elkaphatta egy kutya, elüthette autó, stb... De lehet, hogy csak +csajozni " ment el, és visszajön!
2012. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, még nem öreg most lesz 2 éves, de remélem, hogy csak "csajozni" ment.
2012. aug. 20. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Csajozni ment, de innentől bármi történhet vele. Sajnos ahogy nő, többet megy el. Az enyém csak napi 1szer, 2szer jön haza enni. Ivartalanításon nem gondolkozol?
2012. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 nap nem olyan sok. enyém egy hétre ment el aztán hazajött. szerintem csak csajozik ;))
2012. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam már az ivartalanításra, de aztán mindig elmaradt.
2012. aug. 21. 07:35
 7/10 anonim ***** válasza:
(5. vagyok) nem muszáj ivartalanítani, enyém se volt. gyakran ment el, de utána mindig visszajött, kivéve amikor legutóbb elment meghalni...
2012. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 nap az valóban nem sok, szerintem is csak csajozik és minnél hamarabb hazamegy. :)

Viszont, az ivartalanítás nagyon jó lenne, mivel akkor kevesebbet csatangolna el és nem is verekedne. (lehet, hogy eddig se verekedett..de nem lehet tudni;)

[link] --> ajánlom figyelmedbe! :)

2012. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ma hazajött.:))
2012. aug. 24. 17:11
 10/10 baranyai boldizsár válasza:
az élet kérdései
2012. dec. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!