Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. Meglesz?

Eltűnt a macskám. Meglesz?

Figyelt kérdés
2 napja tűnt el, eddig soha sem kóborolt el 2 éves,de egyszer sem ment el. Most meg hiába szólok neki semmi. Az utóbbi 1 hétben már ritkábban láttam. Illetve valamiért hullott a szőre állatorvos azt mondta ekcéma és majd kap szurit, de most meg eltűnt :(((( kétségbe vagyok esve, hogy soha sem lesz meg :(
2012. jún. 2. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2012. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2012. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:( kerestem a ház könyékén de nincs erre. milyen messze mehetett? meg tudom keresni?
2012. jún. 2. 13:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyomtass róla képet, és plakátold ki a környékedet, hátha valaki látta, de még neten is meghirdetheted, hogy eltűnt. Remélem sikerrel jársz!
2012. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy meglesz-e. Bak? Nekünk volt több cicánk, volt hogy hetekre eltűntek aztán egyszer csak előkerültek. De sajnos egyszer csak végleg "eltűntek". De 2évesen még fiatal. A kinti-benti macskák ha nem hirtelen betegszenek le, könnyen elbújhatnak elpusztulni. Vagy több oka is lehet, hogy nincs otthon. 2nap még nem sok. Remény van még! Remélem meg is lesz.
2012. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5. vagyok...valószínű messzire merészkedett. A szomszédból hazajönne. Ha erdő/rét/szántóföld...stb van a környéken akkor meg adott az is hogy csatangol valahol. Főleg ha fiú, és nincs ivartalanítva.
2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lány cica, most ment volna ivartalanításra is meg ugye az oltást is most kapta volna erre eltűnt :( olyan 5-600 méterre van szántóföld meg a falu közepén egy kicsike mezőszerűség. de arra már mentem és nem láttam :( remélem meglesz szegény :( írni fogok hogy mi lett =/
2012. jún. 2. 15:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét múlva sem jön elő akkor érte valami, vagy elütötte az autó, vagy elkapták a kutyák, vagy ember keze van benne. Sok minden lehet, de ha 2 héten belül nem kerül meg akkor sajnos nem is lesz meg, nekem is voltak cicáim végül nekem is eltűntek, azóta kutyára álltam át.
2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:( reménykedek még abban hátha bezárták véletlenül valahová és ha kiszabadul akkor jön
2012. jún. 2. 18:12
 10/17 degesz ***** válasza:
Van remény, hogy hazakerül, tudod a macskáknak 7 élete van.Át tudom érezni, milyen nagyon rossz lehet most neked Nélküle. Feltétlenül írd meg itt, ha előkerült.
2012. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!