Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Játszani akart csak a kiscica?

Játszani akart csak a kiscica?

Figyelt kérdés
Megsimogattam a hasát és kapkodott a kezem után.Visszahúzta a karmait és megfogta a kezemet és majdnem megharapta.Gyorsan elvettem a kezemet.Csak játszott,vagy bántani akart?

2012. aug. 21. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak játszani akart:)De ha belelendül akkor a kis tűfogaival tud ám harapni:DD
2012. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen csak játszott! Az enyémek is így játszanak velem. Ne félj,nem fog megenni.
2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden kiscica ezt csinálja, általában játékból. Azonban az is igaz, hogy a legtöbb macska nem szereti ha a hasához nyúlnak.
2012. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Játszik és megszokod majd hogy csupa karcolás lesz a kezed ha te is benne vagy a játékban :) .Csak egy jó tanács.Soha ne rántsd el a kezed gyorsan mert akkor húzod végig a karmain a kezed és hosszú,mély lesz a vágás.Meg is harapja a kezed de nem durván és utána lehet össze is nyaldos.Ha nagyon erősen csinálja akkor rá kell szólni vagy a másik kézzel meglegyinteni,tudatni kell vele mennyi a játék és mennyi fáj már neked.De csak játszik,én is szoktam velük így játszani.
2012. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak játszani akar.

A macska akkor nem szereti ha a hasához nyúlnak, ha nem érzi biztonságban magát és nem bízik benned.

2012. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
EZ csak játék. Általában megfogja a mancsaival a kezedet, harapdálja, és a lábaival még rugdalja is! :))
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ha a hasához nyúlok máris játszik. Kiskorában még aranyos, de volt olyan kandúrunk (elég erős és izmos) aki 1-2 éves korában is szopizta az ujjunkat, hát elég rossz szokása volt az éles fogauval. :P
2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak játszik.A legtöbb macska egyébként is utálja,ha a hasához nyúlnak.Az én előző cicám azonnal harapott,ahogy a hasához értem.
2012. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most ezt miért írtad le még egyszer előző? :D
2012. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
(nem ugyanaz voltunk)
2012. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!