Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám popsija néha vérzik...

Cintuka kérdése:

A cicám popsija néha vérzik mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég hoztam el a menhelyről a cicám és néha vérzik a popija. (kb. 2-3 naponta szokott) Sokat kakil, lehet, hogy ez az oka? Kan cicus, 6-7 hónapos, nincs ivartalanítva.

#vérzés #cica #cica popsi
2012. aug. 22. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát attól hogy kakil attól nem kéne mert ez normális folyamat. Szerintem vidd el állatorvoshoz biztos ami biztos mert lehet hogy elkapott valamit vagy megsértette valahogy. Ha meg nagyon sokat kakil (nem írtad hogy mit jelent nálatok az hogy sokat kakil) akkor is jobb ha megézi az állatorvos. és legalább szépen át lesz vizsgálva a cicus és akkor tuti hogy minden rendben lesz vele :)
2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
Én is elvinném állatorvoshoz, féregtelenítés, és egy teljes vizsgálat hogy minden rendben van e nála! És én ivartalanítattnám is.
2012. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges olyan hogy aranyere van a cicának?

(nem értek hozzá amúgy)

De egy állatorvosnak mindenképp mutasd meg !!!

2012. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem híg a széklet? Mennyit eszik? Lehet a sok evéstől, mennyit adsz neki enni?

Azért egy állatorvos nézze meg mindenképp, lehet, hogy kap rá injekciót.

2012. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!