Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb márkájú táp...

Melyik a legjobb márkájú táp Bordeaux-i Dog kiskutya számára?

Figyelt kérdés
Nemsokára hozzánk kerül egy Bordeaux-i kölyök kutya. Akkor 10-11 hetes lesz és szeretném tudni, hogy melyik márkájú, jó minőségű száraz tápot érdemes neki venni most és a későbbiekben, amikor már nagyobb lesz.
2012. febr. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem számít az ár, akkor Orijen Puppy Large.
2012. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Acana, Orijen, Taste of the Wild. Szerintem:)

Illetve ezek is jók: Eukanuba, Happy Dog, Hill's, Josera, Pro Pac, Pro Plan, Royal Canin.

Persze megoszlanak a vélemények, egyiknek másiknak elég magas a fehérjetartalma. Én már átálltam arra, hogy reggel kap egy fél adag tápot, mellé még valamit (túró, joghurt, rizs, főtt hús, stb) vacsira pedig szintén főtt kaját, vagy valami gyümölcsöt.

2012. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az Acanát, Brit care-t, Belcandot, Pro Plant, Eukanubát és Sportmixet ajánlom. Ezek mindegyike jó minőségű táp, nyugodt szívvel lehet őket bármilyen kutyának adni, de persze még számtalan premium vagy szuper premium tápot lehet kapni.
2012. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit az 1. írt.

Ha nagyobb lesz, esetleg válthatsz Taste of the Wild-ra, de maradhatsz is az Orijennél.

2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.


Annyi kiegészítés, hogy olyat keresek, aminek nem túl magas a fehérjetartalma.

2012. febr. 18. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Taste of the wild jó választás lehet. Abból is van többféle különböző fehérjetartalommal. De a brit care-nek nem túl magas, annak van is nagytestű kölyök tápja.
2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bullmasztiffom van (7,5 hónapos), hasonló felépítésű, mint a dogod :)

Én kölyök korában Happy Dog Maxi Baby-t adtam neki, aztán a junior tápnál érezhető volt egy minőségromlás :(

Most Brit Care Junior Large Breed tápot kap (szuperprémium táp), a fehérjetartalma is teljesen jó 28% és hypoallergén (bárányos, rizses és gabonamentes). Ezt 3 hónapos korától lehet már adni neki, de van addig is kölyök tápjuk.

Árban sem eget rengető... Picit bánom, hogy korábban bele voltam "pistulva" a Happy Dogba és nem erre váltottam Royal Caninról (magas fehérje tartalma miatt váltottunk).


[link]

2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!