Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyugtassatok meg, ugye nincs...

Nyugtassatok meg, ugye nincs semmi baja a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Az elöbb fogtam a kezembe,és leugrott. De olyan szerencsétlenül,hogy a lépcső egyik fokába beverte a fejét. Először teljesen elferdítette a nyakát,és nyávogott,de utána befutottam anyuhoz,mire kijöttünk már semmi baja nem volt.
2009. júl. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

jaj, a macskák szinte összetörhetetlenek!:)

ne aggódj semmi baja nem lesz

2009. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,egy kicsit megnyugodtam! :) A múltkor meg ráléptem szegény lábára,akkor meg sántított pár percig,meg nyávogott,de aztán már semmi baja nem volt. :)
2009. júl. 24. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek. Ha nagy baja lenne akkor még mindíg nyávogna, és nem nagyon mozgolódna. NYUGI NINCS SEMMI BAJA!
2009. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha sétálgat és eszik-iszik, semmi baja, ha étvágytalan lenne, akkor kell pár napon belül dokihoz vinni. én is léptem rá, ejtettem el, sőt, volt, amikor véletlenül ráültem a cicámra, de azon kívül, hogy megsértődött, nem lett baja :)
2009. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben elvinném a dokihoz!
2009. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én macskejaim is voltak ilyen helyzetbe,hogy véletlen balesetek áldozatául esett miattunk..a kismacska mikor a szobámban lakott,míg ideszokott(nem régóta lakik nálunk)véletlen azt sikerült,hogy leültem az ágyamra,és hátradőltem..szegény meg alattam összepréselődött..éreztem valami szőröset,aztán gyorsan felültem..meg se sértődött,csak rámnézett,hogy mi a fenét csináltam XD..kutyám meg állandóan durvul vele(állítólag vemhes)..és akkor sincs semmi..megnyugodhatsz,semmi baja nincs..és nem is lesz,gondolom :)..csak vérengző kutyáktól,és egyéb teremtményektől kell tartania..az én kutyám olyan,hogy jön egy lény,megszimatolja: oké,családtag vagy,én leszek a védelmeződ..a kismacsekot megvédi az egyik nagyobb macskánktól..az még mindig fujtat,meg morog rá,pedig már 1 hónapja velünk van..2 hónapos cicus :)
2009. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pár éve a cicánk leurott a 4. em.-ről és semmi baja nem lett
2009. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!