Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvesztek a macskaink. Hova...

Laca55 kérdése:

Elvesztek a macskaink. Hova lehettek?

Figyelt kérdés

tegnap behoztuk a 3 kic cica hazimacskat, es keso ejszaka tettuk ki oket. de ma reggelre mar nem talaltunk harombol kettot.

meg csak kb. hat hetesek. a sufniba tesszuk ki oket mindig. vissza jonnek, vagy csak elbujtak?



2012. aug. 23. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy visszajönnek, vagy nem. Ha egy héten belül nem jönnek enni, akkor van gáz. Elkaphatta őket kutya, stb...
2012. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Régebben nálunk is volt ilyen, a sufniban a poros íróasztal alatt volt az egyik, a másik egy műanyag vödörbe mászott, a lényeg az hogy meglettek, mielőtt a blöki találta volna meg őket :D

Aztán túl oda adtuk őket egy olyannak aki csak macskákat tart, mert a blökink nem nagyon kedveli a macskákat.

Ők jól vannak, gondolom, kivéve 3 szomszéd macskát.

Sajnáltam azokat a macskákat amelyek átjöttek hozzánk.

RIP 3 macska.

2012. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyobbak lennének, akkor azt mondanám, 3 napig semmi gond - eddig tart a szerelmi kódorgás, és utána 2 nap alvás.

De még picik. Volt, amikor a háromból egy nekünk sem jött haza 2 napig, egyszer csak megjelent. Hol kódorgott, ma sem tudom.De sajnos a kinti macska "fogyóeszköz", pláne éjszaka. Majd írd meg, hazatalált-e!?

2012. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért hallgatózz, nem nyávognak-e valahol, mert sokszor nem tudnak le- kimászni onnan, ahova valahogy bekerültek!
2012. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor RIP az én 10 halott macskámért!

( mellesleg szomszéd kutya nem bírta őket) :"(

2012. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallgatóz nagyon, rázogasd a kajás dobozt, hívogasd őket!
2012. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a harmadik kismacska is eltunt. anyam szerint az anyjuk vitte el oket. en nem hiszem, remelem meg visszajonnek. de nem.biztos
2012. aug. 24. 09:13
 8/9 anonim válasza:
Attól is függ hogy mennek-e vadászni az én macskám ment vadászni aztán becsapták az ajtót szegénynek a farkára amúgy kislány cica 1 hónapig nem jött haza ő is ennyi idős volt de meglett így csak az a lényeg csak rajtuk múlik túl akarják élni vagy nem így csak azt akarom kinyögni nyugodj meg és hívogasd őket lehet meglesznek sok szerencsét
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyanról már hallottam, hogy az anya előhozza a nagyocskára cseperedett kölykeit, de persze, ha erőszakkal telepítettétek ide, akkor lehet, hogy visszaviszi őket a nyugalmasabb helyükre. De ő is eltűnt, vagy egész nap ott van nálatok? De olyan is lehet, hogy csak szoptatni tér vissza időnként a kicsikhez, azok meg le sem tudnak jönni pl. magasból.. Az anya nagyon óvja, félti a kölykeit.
2012. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!