Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd macskája tyúkot...

A szomszéd macskája tyúkot akar fogni?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg volt ma és nem zártam be még az ól ajtaját, úgy voltam vele hogy majd éjfélkor. Addig biztos fent vagyok és az ablak is nyitva van, hallom ha van valami. Kimentem az előbb egy staubra, elemlámpázok és azt látom hogy az óltól olyan három méterre a bodzabokor tövében fekszik a macs. Elijesztettem, de nem tudom hogy visszajön-e. Vadászni akart?

2012. aug. 23. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ááá... csak ejtőzött. A macska nem vadászik tyúkra. Túl nagy hozzá.
2012. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vadászik de nem tyúkra.Az túl nagy neki!Inkább éjjeli bogarakra,egérre les.
2012. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt tyúkot nem fog ,csak csirkét esetleg.
2012. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam! Ha egeret várt azt meg is értem, mert szét van szórva némi kukorica és az vonzhatja az egereket. Az volt a furcsa hogy nem pucolt azonnal ahogy rávilágítottam, viszonylag közel kellett mennem hozzá.
2012. aug. 23. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A macskáink lazán sétálgatnak a tyúkok között...Nem tudja elkapni,nagy neki,a kiscsibét még úgy esetleg...
2012. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!