Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S szerintetek van egy...

S. O. S szerintetek van egy honapos cicám ma kéne vinnem az első oltásra! Ha csuszok 3 hetet az nagyon nagy gond és oldjam meg mindenképpen ma? Vagy nem vészes ha csuszok 3 hetet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapos a cica akkor várj még három hetet.
2012. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én csak veszetség ellen oltatom a macskáim. nemhal bele ha nem kapja meg a többit.
2012. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A veszettség nagyon ritka,de a macskanátha és társai eléggé gyakoriak..így a kombinált szükségesebb mint a veszettség...
2012. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!!!!!!!!
2012. aug. 24. 10:13
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:

2.-nak!


Ha szerinted a többibe nem hal bele, akkor mondanék nekd egy párat: leukózis, macskanátha!


Ha nem értessz hozzá, tedd meg, hogy nem írsz ide!

2012. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.-nak: pont a fertőző betegségek ellen kellene oltatni. Veszett állattal való találkozás sokkal valószínűtlenebb, minthogy vírusos fertőzést kap.
2012. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.már van egy 11 éves házimacskám semmi baja pedig csak veszetség ellen van oltva.és maine coonjaimat is csak azellen oltom "érdekes" semmi bajuk.honnan veszed hogy te jobban értesz a macskákhoz..
2012. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vicuska87 ***** válasza:

Akkor ne írkálj be ilyet fellengzősen, hogy fésülget a díjnyertes macskáidat!


Te is ugyanazt csinálod, mivel a te macskád hosszabb szőrrel rendelkezik!

2012. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez van..
2012. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!