Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek meg lehetne oldani?

Lulu200 kérdése:

Szerintetek meg lehetne oldani?

Figyelt kérdés
Én már régen vágyom egy kiscicára, de apukám nem engedi. Én viszont nem tudok belenyugodni abba, hogy nem lehet kiscicám. Most arra gondoltam, hogyha a kiscicát egy dobozban véletlenül megtalálnám talán megengedné...Szerintetek ez lehetséges?
2012. aug. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem egy játékot szeretnél, hanem egy élő állatot! Felelősséggel jár! És ha nem tudnád rendesen gondját viselni, akkor ne vigyél haza! Nem csak úgy működik, hogy te szeretnél és kész! A gondoskodás amúgy se annyiból áll, hogy naponta 1x adsz neki enni! A szüleid beleegyezése nélkül amúgy se célszerű!

2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, van két teknősöm felelősségteljesnek is tartanak. Az apukám azért nem akarja, mert

1. Szerinte a macseknek ez rabság.

2. A macska ugye mamár konzervet eszik, és régen háztartási hulladékon élt.

Nem tudom hogy a 2-est mért mondta, de imádom a macskákat, és sokat vagyok a kertben, ezért gondoltam, hogy megvalósítható.

2012. aug. 26. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól gondold át, hogy miért nem akarja apukád. Lehet hogy azért mert nincs lehetőség rendesen ellátni, mert egy cica nem olcsó mulatság. Felszerelés, ivartalanítás, oltás évente, etetés, féreghajtás három havonta. A kezdő költségek nagyon drágák. És később ha esetleg beteg lesz, akkor ott vannak az orvosi költségek, ami nagyon drága tud lenni.

Ha úgy érzed, hogy mindezt megtehetitek, és tudsz a cicával eleget foglalkozni, akkor érdemes megpróbálni, de csak akkor, hogy ha mégsem maradhat nálad, akkor visszaviheted!!!

Egyébként nekem is így lett az első cicám gyerekkoromban.

Apu nem akarta, mi nővéremmel mégis hazavittük, nagyink mellénk állt, és végül marad a cica. :)

2012. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!