Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam kis macskákat régi...

Találtam kis macskákat régi tyúk ólban. Az anyát szoktam látni bent náluk. De sajnos olyan hideg van bent az ólban mint kint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nyitva a szemük már másznak is csak még elburulnak

4 közül 1 már nagyon oda van mit tegyek. Vigyem be melegbe ?

vagy haggyam őket ott? :( nem tudom mit tegyek

valamit mondjatok lécci



2012. aug. 27. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megfogdostad őket?
2012. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vidd be a házba őket, vagy vigyél ki nekik pokrócot, melengesd meg őket. Az is lehet, hogy éhesek. Kié az ól? Cicamentőknek kell szólni. Nem biztos hogy visszajön az anyacica. Valószínűleg ő is kóbor.

[link]

2012. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell hozzájuk nyúlni, főleg ha szoktad látni a mama cicát. Esetleg tegyél ki nekik egy plédet vagy ilyesmit, plusz kaját az anyacicának. Összebújnak ők, melegítik egymást. Ha látod hogy beteg hívhatsz állatorvost, vagy tényleg szólhatsz a cicamentőknek. Vagy megpróbálhatod valahogy befogni az anyát is. Ha nem jön vissza az anya beviheted őket, és esetleg megpróbálhatod etetni, felnevelni. Ilyenkor még nem fognak megfagyni, vagy ilyesmi, úgyhogy igazából nem kell félned. Ha van saját állatod akkor inkább ne nyúlj hozzájuk, nehogy elkapjon valamit.
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

anya macskának raktam kaját ... szoktam is látni de mindig akkor látom mikor fel falja a kaját a piciken még nem láttam soha . hát nagybatyám fogta meg őket elöször utánna a családba mindenki :(

mi legyen akkor ha be viszem mivel etessem ?

2012. aug. 27. 23:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkorák. Ha már tudnak enni, próbálgathatsz adni nekik picire kockázott párizsit, meg langyos tejet.
2012. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
májkrém :)
2012. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a szeme nyitva van háromnak de egyiknek még csukva van nem tudom hány naposak lehetnek :S 4 napja találtunk rá már akkor is nyitva volt a szemük. gondolom már régebb óta ott vannak :S
2012. aug. 28. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy így aggódsz értük, de szerintem felesleges... Egyik bejárós kóbor macska az udvarunkban egy bokor alján ellett meg, majd utána átpakolászta őket a rohadt hideg pincébe, majd mikor nyílt a szemük, újra felhozta őket, és a borostyán alatt, szintén egy fal tövében nevelgette a cicáit. Mondanom sem kell, mind egészséges kóbor macska lett.
2012. aug. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég, ha raksz nekik egy dobozt kibélelve. Azt kellene megtudni, hogy az anya gondozza -e őket. Nyávognak sokat?
2012. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!