Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint vagy bent legyen éjszakár...

Kint vagy bent legyen éjszakára a cica?

Figyelt kérdés

Szóval kertesházban lakunk és 2 hete befogadtunk egy 3-4 hónap körüli kiscicát (rövid szőrű cirmos).Nagyon barátságos, emberközpontúnak tűnik.A kérdésem a következő:

Napközben általában bent alszik a házban, kanapén stb.illetve ki-be mászkál a kertbe természetesen. Éjszakára viszont kizárjuk a kertbe.Jó ez így neki, vagy jobb lenne ha éjszaka bent hagynánk?Főleg a tél közeledtével izgat a dolog.Mennyire fogja bírni? Köszi a válaszokat előre is!


2012. aug. 28. 13:03
 1/7 chrishu ***** válasza:
Ha meleg van kirakhatod de ha hidegre fordul az idő akkor bent tartsd
2012. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én télem sosem hagyom kint éjszakára a cicáimat, mert elég durván lehűl a levegő este. Nyáron kiengedem őket, de nem mindegyik megy ki.

Mivel a cica még kicsi, ezért a hideg közeledtével szerintem te se hagyd kint. Télen pedig figyelj oda, hogy rendesen kinő-e a téli bundája, és ehhez mérten engedd ki. Nekem egyik macskámnak nem nőtt ki a téli bundája egy éves kora előtt, ezért a tél nagyrészét a lakásban töltötte.

2012. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ameddig nincsenek mínuszok addig nyugodtam hagyd kinn, a macskák éjszaka igazán elevenek , akkor élik az életüket :D

Télen mi a garázsba szoktuk őket bezárni ahol a vastagon kibélelt dobozuk van :D

2012. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Télen este nagyon le tud hűlni a levegő, ilyenkor semmiképp se enged ki! Nyáron, meg tavasszal amikor meleg van akkor kiengedheted, de télen inkább ne.
2012. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azon izgulnék, hogyha kint van, mikor üti el egy autó.
2012. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megoldható télen engedd be. Most ha be akar jönni engedd be, de a mieink este szoktak futkározni, rombolni. A telet túlélné kint, főleg nagy bundával, de neki is jobb bent.
2012. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

már most is beengedném... volt egy cicám, akit nem tudtunk éjszakára becsalogatni és elütötte egy autó. :(

a mostaninak ha tetszik ha nem bent a helye éjszaka, nincs csavargás.

2012. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!