Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon le van fogyva,...

A cicám nagyon le van fogyva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy himalája perzsa cicám, és akármit adok neki egyszerűen nem hízik. Nagyon sovány, férget az ürülékében nem láttam. Már minden finomat megetettem vele, még Royal canint is vettem neki de nem javul. Minden oltása megvan. Megeszi amit adok neki, bár nagyon válogatós. Most akkor is fogok neki féreghajtót venni hátha attól jobban lesz. Ha nem javul muszáj lesz megnézetnem egy orvossal. Azért kérek tanácsokat.

2012. aug. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"még Royal canint is vettem neki" Elvárható lenne,hogy mindig ilyet egyen...


Ki kell vizsgáltatnod,hogy mi a baj.Eszik egyáltalán?Ha igen akkor mit?Ne adj neki annyi féreghajtót.Ha az orvos mindent rendben talál(vérvétel mindenképpen javasolt)akkor jó minőségű kaját kell neki adni!Immunerősítőt,ha annyira sovány akkor én még rc tápszert is adnék neki mert attól hízna.

2012. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vidd el állatorvoshoz!!!
2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a melegtől fogyott le. Majd most a hidgben lehet, hogy újra hízik kicsit. Az én macskáim sem esznek sokat melegben, de most újra híznak. :)
2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!