Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit vennétek/adnátok...

Ti mit vennétek/adnátok cicátok 10. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy tündéri aranyos kislány cicáról van szó, aki bizony már 10 éves lesz jövő héten. Mindig a legjobb kajákat veszem nekik, az nem "ünnep". Tavaly a másik cicám (aki most eltűnt :-(((( 10. szülinapjára egy fonott emeletes bútort kapott, de csak ritkán használta, mert inkább a kertben pihengetett.

2012. aug. 27. 09:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a cicád így csak azt tudom leírni,hogy nálunk mi szokott lenni :)


Új játék,mindegy milyen mindig örülnek,tollas pálca,lézer,jutalmfalatok,extra kaja,új fekhely,most rákattantak az interaktív játékokra is..


Ami mindig jár(naponta is)sok sok csók és ölelés :)

2012. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jók!! Milyen interaktív játékokra gondolsz?
2012. aug. 27. 10:47
 3/35 anonim ***** válasza:
Az én macskáim a szülinapjukra mindig egy Whiskas konzervet kapnak, nem a legjobb macska kaja, de imádják és egy évbe egyszer belefér, akkor is ha nem tesz jót nekik :D
2012. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

De édes!


Szerintem a macska annak örül legjobban, ha megtömheti a hasát. (Kutyám legalábbis biztosan.) Szerintem utolsó tanácsa jó volt, csak ne Whiskas konzervet vegyél, hanem a cicád kedvencét. :)

2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#4 Köszi!! Hát... a Whiskast már nem is enné meg.. .-) Sheba filé és Gourmet lazac a kedvencük, szárazból meg csak a Royal Canine, vagy Hills, szóval ezek, de mindig ezeket kapják, úgyhogy 10. szülinapra valami különlegeset szeretnék.

#1 Nagyon jó az oldal, amit átküldtél, nagyon mérges vagyok magamra, hogy eddig nem fedeztem fel, talán az eltűnt cicámat többet szórakoztathattam volna!! :-(((

2012. aug. 28. 07:40
 6/35 anonim ***** válasza:

Akkor főzz nekik valami különlegeset. Tejszínes csirkemellet, finom pörköltet, persze csak olyan alapanyagokból, amit a macska is ehet.


Egyszer az életében megérdemli ezt a luxust. :)

2012. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 :-))) ez jó!
2012. aug. 28. 10:54
 8/35 anonim ***** válasza:
A mi macskáink a csirke májat és a szívet imádja :D, persze főzve :)
2012. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Vegyél neki élő egeret! A fél karomat teszem rá, hogy annak örülne a legjobban.
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nem kell egy állatnak nagy ajándékot venni! Szerintem éppen elég és örül annak ha van friss vize elegendő kajája és szerető gazdája.. Szerintem nem kell több ezer forintos dolgokat venni neki.. Azt se tudja mi az a szülinap nemhogy még azt hogy mikor van neki.. De én nem szólok bele hogy mire költöd a pénzed, ha te így gondolod vegyél neki.
2012. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!