Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjük ki a bundájából?

Hogyan szedjük ki a bundájából?

Figyelt kérdés
A húgommal épp a kaját csináltuk és én véletlenül kiöntöttem az étolajat és egyenesen a kiscicámra csöpögött.Szegény nagyon bűzlik és a lábár rázogatja(mivel oda is ment olaj)és nagyon keservesen nyávog.
2012. aug. 29. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:

lábát*

azt elfelejtettem írni hogy az étolaj hideg volt tehát semmi égési sérülése nincs.

2012. aug. 29. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:
fürdesd meg
2012. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem hagyja magát :( összevissza ficánkol meg karmol.És még keservesebben myávog :(
2012. aug. 29. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Mosogatószeres szivaccsal dörgöld a lábát, többször átmosva a szivacsot, az elvileg kiszedi az olajat.
2012. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg egy besamponozott vizes ronggyal azt a helyet lemosni róla. Csak samponnal fog lejönni. A vizes-samponos rongytól talán nem fél annyira.

Első válaszoló voltam.

2012. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Le kell fogni. Használj macskabalzsamot is.
2012. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vicuska87 ***** válasza:
Be a kádba, 1 fogja, egy fürdeti. Vizezzétek át a szőrét, és folyékony mosogatószerrel dörzsöljétek át a bundáját. Azt legalább negyed óráig öblítsétek (ha nem öblítitek le alaposan, akkor a cicus lenyalja a szőréről, és hasmenése lesz)Aztán töröljétek meg jól, és próbáljátok megszárítani valamennyire.
2012. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem is van cicám.

Ő nem ellenkezett a fürdés ellen annyira miután rájöttem hogy milyen hőmérsékletű víz felel meg neki.

Sokan elkövetik azt a hibát hogy egy lavór vízben próbálják fürdetni a cicust.

Én tussal szoktam langyos vízzel kis nyomással.

Akkor nem akar állandóan elszökni és egyedül is meg tudom fürdetni.

Sok sikert hozzá.

2012. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2012. aug. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!