Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem furcsa hogyha...

Csak szerintem furcsa hogyha a kezünkről szedjük le a szőrt?

Figyelt kérdés
Jó , lehet valakit zavar,de az természetes dolog minden embernek hogyha a kezén van..(jó persze a hónalj,a láb meg minden természetes...) de akkor is ez a kezünk ! csomó nőnél látom hogy csupasz a keze..:s én ezt ellenzem,és ti ? :) ha nem,vagy ha igen,akkor miért?
2012. júl. 30. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha szöke akkor felesleges szedni viszont sok nőnek nem az, akkor viszont szerintem elég gáz ha szőrös.
2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet nekem az a bajom hogy nekemis szőke,így semmi problémám nincs vele..:) de hát akkoris.
2012. júl. 30. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem pl zavar, nem szeretem, becsípi az óra stb :D Pedig amúgy nem olyan gáz, mert világos...de zavar, így én gyantázom, vagy epilátorral átmegyek rajta gyorsan. Mióta ezt csinálom, azóta ritkult is.
2012. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként engem nem zavar máson a szőr, pasiba kifejezetten tetszik ha nem meztelencsiga.
2012. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért elleneznéd? Mindenki azt csinál a testével, amit akar.

Én is leszedem, mert sötétek a szőrszálak és hosszúak, legalábbis így emlékszem... Már nagyon régóta borotválom. Engem inkább az zavar ha egy lánynak tiszta szőr a keze.

Szerencsések azok akiknek csak elvétve vannak szőke szőrszálai, de sokan nem ilyen adottságokkal születnek...

2012. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Dettó, nekem is sötétek és viszonylag sűrűn nőnek a kezemen, úgyhogy most már jó pár éve epilálom. Engem kimondottan az zavar, ha szőrös, egyszerűen nem érzem jól magam úgy. Ellenben több barátnőmnek is világosbarna vagy szőke, és azt kb egyáltalán nem lehet észrevenni, csak ha valaki figyeli, azzal szerintem nincs gond :)
2012. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gáz sztem amikor egy nőnek szőrös a keze...ugyhogy én nem tartom furcsának ha el akarja tüntetni
2012. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MOst a keze vagy a karja?

Nem fura, én is leszedem, pedig világosszőke. Ha úgy esik a fény, az is szépen látszik.

2012. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon sötét és hosszú és zavarja,akkor tőlem nyugodtan,de egyébként én sem értem,nekem megvan és tuti nem fogom levágni!

16l

2012. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!