Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjunk ennek a 2...

Milyen nevet adjunk ennek a 2 talált kiscicának?

Figyelt kérdés

eléggé vadak ugyhogy nem ismerjük a tulajdonságaikat.erről a tesvérpárrol lenne szó:


[link]

mi legyen a nevük?



2012. aug. 29. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyanilyen macskáim vannak :D

Az enyémek: Feki és Feka :D

2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

legyen Black & White

Direkt menő lesz, hogy egy fekete cicát White-nak hívnak :)

2012. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyuszi és Manó! :D
2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 barbikácska válasza:

nagyon aranyosak a kiscicáid én nekem is volt egy ugyan ilyen ami nem a tálnál volt és ő fiú volt és Korminak hívtam!

ha meg nagyon szeretnek aludni akkór Lusti legyen a nevük. de persze sok fajta név még létezik

2012. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát még igazábol nem tudom fiuk vagy lányok de szerintem mindkettő lány. az egyik általàban csavarog az a félénkebb ,a másik a szelídebb az meeg mindig alszik vagy eszik
2012. aug. 29. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Berci és Marci ha fiucicák:-)
2012. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 okoska31 ***** válasza:

Lolka és Bolka


Mazsola és Tádé.


Mirr és Murr...:)


Én anno hasonlóan sza*rban voltam, az én befogadott lánycicám a ritka fantáziadús MACSI nevet kapta...:)

2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 okoska31 ***** válasza:

De, ugye a "Macskák"-ból tudjuk, hogy nem Te adod nekik a nevet... csak valamit, amire közös megegyezéssel, ha akarnak hallgatnak...:)


"... e célra jó még ponty szelet és nyúlgerinc is mód felett, vagy angol módra marha steak, csak bő legyen a választék, ily módon addig eljutsz hát, hogy néven szólítsd már..." a végében nem vagyok 100%-ig biztos, de ilyesmi:)

2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a névötleteket :) az egyik biztosan Blacki (Black) lesz . a másikon még gondolkodom :)
2012. aug. 29. 15:20
 10/16 anonim válasza:
Füstös & Kormos xD :D
2012. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!