Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretik a macskák a szalonnát?

Szeretik a macskák a szalonnát?

Figyelt kérdés

#macska #szalonna #szalonnát
2012. aug. 30. 14:52
1 2
 11/14 Vicuska87 ***** válasza:
28%
Etessétek akkor minél több szalonnával! Jó étvágyat hozzá!
2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen szereti. :) Sokat tényleg nem szabad adni neki, az enyém kihányta, olyan gyorsan ette, bár ő nagyon habzsolós cica volt (:(). A nagyanyáink idejében max. 2-3 évig éltek a macskák, persze voltak kivételek. Mi elmondjuk, hogy mi a jó a macskának, a kérdező eldönti, hogy mennyit ad neki. Amúgy én sem vagyok az a csak prémium táp, semmi más gazda, a macskáim tényleg jobban szeretik a bőrt, husimaradékot mint a szárazat. Viszont ismerősöm sziámiai nem ették meg a bolti szárított halat, májkrémes kenyeret, csak a bolti tápot.
2012. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rozsdika válasza:
A macska meg amúgy is azt eszi meg csak amit Ő saját maga akar megenni, amit nem akar azt úgyse tudod ráerőltetni.:))
2012. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A macskák ne egyenek olyan húst, amely különösen magas nátriumtartalmú vagy sok tartósítószert tartalmaz. Ide tartozik a sonka, a szalámi, a szalonna vagy bármi, ami sertésből készült. A zsír-, nátrium- és tartósítószer-tartalom túlságosan magas, és pusztítást okozhat a macska emésztőrendszerében. Állatvédelemben dolgoztam, örökbeadáskor orvosi tanácsra kikötöttük, hogy semmit, ami sertésből van!
2023. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!