Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit egyen a macska? Mamánál....

Mit egyen a macska? Mamánál. Aki nem táppal eteti, olyanok válaszát szeretném kérni. A tápos válaszokat kérlek mellőzzétek! Küszönöm!

Figyelt kérdés

A macskánk mamához költözött.

Eddig konzervet, macskaeledelt kapot leginkább. Már 10 éves. Nem tett jót, és ott beszerezni is nehéz. A tejet nem szereti, a házikoszt még fura neki.



2012. aug. 31. 07:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Mármint hogy mit főzzön. Aki maga eteti, mivel szokta etetni? Mi az ami könnyen elérhető, hamar megvan, tárolható, és jó a macskkának?

Ebben kérek tanácsot. Hogy ki mivel szokta etetni. (kivéve táp) Gondolom, vannak jó ötletek, tapasztalatok. Természetesen házi kosztot fog kapni, de mi legyen az? Hogy mamának se legyne nagy gond, de a macska is megegye...

Ezért kérem azoik tanácsát, akik nem dobozból etetik, hoyg ők hogy szokták!

(az hogy ebéd maradék, nem elég, mert egyrészt nincs ebéd, de ha igen , akkor szilva, dinnye, vagy karalábéleves, nem lesz abból maradék..)

2012. aug. 31. 08:03
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
rántott leves,az a tojásos,Húsleves, májkrémeskenyér, vannak ezek az olcsó párizsik, ilyesmikkel lehet etetni.Meg azt is meg lehet oldani, ha időnként visztek neki egy kis tápot, és azt is be lehet áztatni egy kis leves levébe.
2012. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 éves macskát miért kellett elvinni máshová lakni?
2012. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Főtt rizs májkrémmel összekeverve, esetleg csirkebelsőségek megfőzve? Én papám csirkelábbal, és belsőségekkel eteti a kinti cicákat.
2012. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bírta már a panelt. Régen itthon voltak agyerekek, volt társaság. Most reggel fél hatkor elmegyünk, este ötig itt van bezárva, ha hazajövök, még dolgoznom kell... egész nap csk bújkál, már depressziója volt komolyan..ráadásul daganatos. Ott vidékenm velünk jól érezte megát, egész fel volt villanyozva.
2012. aug. 31. 10:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, nagyon örülök, pont ilyesmit kerestem, ami bevált... hogy ne nekünk kelljen kísérletezni. Köszönöm.. és szívesen fogadok még további ötleet, ha van még valakinek.
2012. aug. 31. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem ott jól fogja érezni magát!

Már aggódtam, hogy egy újabb megunt macska, azért kérdeztem.

2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!