Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutyusom nem fogja rosszul...

A kutyusom nem fogja rosszul érezni magát a macska mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cicát, de van egy kutyusom, aki a kertben van, nem jöhet be. A macsek is kint lenne, de félnék, hogy a kutyának az új "családtag" jelenléte fájna neki. Mi lenne a megoldás? Össze lehetne őket barátkoztatni?

2012. aug. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? A cica nem nagyon marad meg ha kirakod a kertbe, főleg ha ott egy kutya is akkor simán elszökik egy nyugisabb helyre. Cicát inkább bent kéne tartani. Akkor talán még össze sem verekednek. Az én kutyám még 1 év után sem szokta meg a macskát, mármint annyira már igen hogy nem bántja, de ugatja állandóan és ugrál körülötte ha a macs kimegy, bár az inkább bent szeret lenni.
2012. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Berni pásztorom van, édes egy kutyus, nagyon szelíd, de végtelenül kötődik a családunkhoz, így nagyon rosszul esne neki. A házban tartáson én is sokat gondolkoztam, de arra a döntésre jutottam, hogy a szívem szakadna meg, ha a télen a fagyba a kutya kint fázna, a macska meg a kandalló előtt heverészne.
2012. aug. 31. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább fázzon a macska is kint...
2012. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bambika115 válasza:
Nekem is van kutyám és cicám is.Igazából azért lett cica,hogy a kutyus ne legyen egyedül.Ha télen megfelelő szigetelésű kutyaház van + meleg pokróc akkor a cicának se lesz semmi baja (hacsak nem kopasz macskát akarsz)
2012. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó: Igen, egy társ is jó lenne neki, mert tulajdnképpen délelőtt teljesen egyedül van.

2012. szept. 1. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!